Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion nadchodzi na konsole Nintendo Switch! Premiera tej zimy

Podczas transmisji z okazji 25. rocznicy Final Fantasy VII firma…

17 czerwca 2022

Podczas transmisji z okazji 25. rocznicy Final Fantasy VII firma Square Enix ogłosiła remaster Crisis Core: Final Fantasy VII! Zaktualizowana wersja oryginalnego tytułu z PSP, będącego prequelem oryginalnego FF VII trafi tej zimy na Nintendo Switch oraz inne platformy.

 

 

CRISIS CORE -FINAL FANTASY VII- REUNION to prawdziwy remaster, który podąża za narracją oryginału: misją Zacka Faira, aby znaleźć zaginionego Żołnierza Genesis Rhapsodos. Zawiera wiele ulepszeń z oryginalnej gry – na przykład grafika została przekonwertowana do HD, a wszystkie modele 3D, od postaci po wszystko inne, zostały w pełni odświeżone. Co więcej, dialogi są teraz w pełni oparte na podkładach głosowych, a ścieżka dźwiękowa w nowej aranżacji!

 

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion to RPG akcji i prequel oryginału. Zack Fair, najlepszy przyjacielem głównego bohatera FF VII — Clouda gra tutaj główną rolę. Oryginalnie gra ukazała się w 2008 roku na konsoli PSP. Będzie to zatem świetna okazja do sprawdzenia tego uznanego tytułu dotychczas dostępnego wyłącznie na konsoli Sony.

Square Enix podało do wiadomości, że nie jest to remaster robiony na kolanie, a naprawdę duży projekt. Grafika otrzymała naprawdę spory upgrade, zachowując podstawowe elementy rozgrywki. Wydaje się, że Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion korzystać będzie z tego samego silnika co remake Final Fantasy VII.

 

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion zadebiutuje tej zimy na Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *