NewsRecenzja
NewsArtykuł

Crysis Remastered otrzymał zwiastun z wersji na Switcha. Znamy również polską cenę

Aktualizacja #1   Dziwna sprawa z tym Crysis Remastered… Wczorajszy…

1 lipca 2020

Aktualizacja #1

 

Dziwna sprawa z tym Crysis Remastered…

Wczorajszy przeciek oraz dodanie gry do oferty eShop niemal zapewniało nas o tym, że tytuł zostanie wydany 23 lipca. Jednak, nieoczekiwanie Crytek za pośrednictwem Twittera poinformował wszystkich fanów czekających na odświeżoną wersje Crysis o… opóźnieniu daty wydania!

 

 

Drodzy fani Crysis,
 
Jak wiecie, Crysis Remastered pojawi się w tym roku na świecie – a jednocześnie Crysis IP zadebiutuje na Nintendo Switch!
 
Twoja pasja do serii Crysis zasługuje na niezaprzeczalnie wysokiej jakości grę, a my dokładamy wszelkich starań, aby to osiągnąć. Aby upewnić się, że spełnimy to zobowiązanie, będziemy musieli opóźnić datę premiery (wszystkie platformy) i premiery zwiastunu o kilka tygodni. Ponieważ zamówienia przedpremierowe na Switch już zostały uruchomione pozostaną otwarte, ale pre-ordery dla wszystkich innych platform również będą opóźnione.
 
Funkcje, na które czekamy, są już ustawione, ale chcemy poświęcić trochę czasu na dopracowanie gry. Być może wiesz o wczorajszym wycieku i chcemy, abyś wiedział: widzieliśmy wszystkie reakcje – dobre i złe – i słuchamy! Nadal pracujemy nad wieloma rzeczami w grze, a także nad witryną sklepową. Nadchodzimy z miłością i zapewniamy, że wkrótce otrzymacie grę którą kochacie!
 
Dodatkowy czas do premiery pozwoli nam przenieść Crysis Remastered na PC – i przełomowy standard, do którego przybyłeś – i pozostaniesz z nami, podczas gdy my poświęcimy czas na wprowadzenie kilku dodatkowych ulepszeń. Bądź na bieżąco, a my damy Ci tę grę do twoich rąk tak szybko, jak to będzie możliwe.
 
Będziemy Cię na bieżąco informować o naszych postępach, więc czekaj i sprawdzaj aktualizacje!
 
Dziękuję Ci,
 
Zespół Crysis, Crytek, Crysis Remastered

 

 


Pierwszy Crysis był graficznym fenomenem na ogromną skalę. Gra wyszła w 2007 roku, a do dzisiaj potrafi zachwycić oprawą wizualną. Oczywiście wszystko ma swoją cenę – gra w momencie premiery uruchamiała się tylko na sprzętach z najwyższej półki, przez co została pewnym benchmarkiem sprzętów do gier. Crysis na Switchu był pewną zagadką – czy i jak mocno obniżą ustawienia graficzne.

Dzisiaj ten problem się rozwiązał za sprawą nowego zwiastuna, który przedstawia rozgrywkę bezpośrednio nagraną z Nintendo Switch. Na ekranie widać tzw. „ziarno”, jednak trzeba przyznać, że wygląda co całkiem przyzwoicie. W trybie przenośnym będzie to najprawdopodobniej jedna z najlepiej prezentujących się gier na tę platformę! Ponadto cena gry wynosi 120 zł w polskim eShopie, co w przeciwieństwie do remastera Burnout: Paradise jest bardziej akceptowalną ceną. Premiera gry jest zapowiedziana na 23 lipca 2020 roku.

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *