Crysis Remastered Trilogy Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Crysis Remastered Trilogy trafi na Nintendo Switch w październiku… jako pojedyncze wydania

Crytek ogłosił, że trylogia Crysis Remastered pojawi się na rynku…

2 września 2021

Crytek ogłosił, że trylogia Crysis Remastered pojawi się na rynku 15 października. Zremasterowane Crysis 1,2 oraz 3 nie ukażą się jednak w zestawie „all-in-one” na Nintendo Switch, jak na każdej innej platformie tylko jako osobne wydania po 29,99 EUR za sztukę. 

 

 

Crysis Remastered już od zeszłego roku jest dostępne dla posiadaczy Nintendo Switch. Zremasterowana część druga oraz trzecia trafią w ręce Switchowców już w przyszłym miesiącu – 15 października. Jednak sama forma wydania trzech Crysis’ow na hybrydową platformę do gier jest dosyć niezrozumiała…

Gdy konsole od Sony i Microsoft otrzymają i fizyczne i cyfrowe wydanie trzech gier w jednym pakiecie za 49,90 euro w dzień premiery, to posiadacze Switchów jak zawsze mają pod górkę. Na konsoli Nintendo każda z gier zostanie wprowadzona osobno i nie doświadczymy tutaj kolekcji zawierającej wszystkie trzy produkcje w jednym zestawie.

Na Nintendo Switch będziemy mieć indywidualne, cyfrowe i fizyczne wydania zremasterowanych gier Crysis 1, 2 i 3. Jak zostało ogłoszone wcześniej fizyczna premiera Crysis Remastered odbędzie się już 28 września. Fizyczne wydania dwóch kolejnych gier z serii Crysis pojawią się „później”. Jeśli chodzi o cyfrowe wydania to zarówno Crysis 2, jak i Crysis 3 dostępne będą w sklepie eShop od 15 października w cenie 29,99 euro za sztukę. Czyli dokładnie tyle samo ile w cyfrowym sklepie Nintendo kosztuje Cryris Remastered.

 

Czy w dalszej przyszłości Koch Media oraz Crytek zdecydują się wprowadzić na Nintendo Switch kompletną kolekcję Crysis Remastered Trilogi? Naprawdę jest to bardzo prawdopodobne mając na uwadze wcześniejsze „zagrywki” wydawcy w przypadku innych serii gier, które początkowo ukazywały się jako indywidualne wydania, by po kilku miesiącach/latach ukazywały się jako „przekompletna edycja” zawierająca wszystkie gry w jednym pakiecie. Asterix & Obelix XXL Collection, Oddworld: Collection, czy zmierzające na Switcha Ori: Collection są tego najlepszym przykładem.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *