Nintendo Switch Sports Golf
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Darmowa aktualizacja dodająca tryb golf dla Nintendo Switch Sports pojawi się 28 listopada

Oczekiwana aktualizacja wprowadzająca dyscyplinę golf do gry Nintendo Switch Sports…

22 listopada 2022

Oczekiwana aktualizacja wprowadzająca dyscyplinę golf do gry Nintendo Switch Sports zostanie wydana pod koniec tego miesiąca – 29 listopada. Oczywiście będzie to darmowe DLC.

 

 

Nintendo Switch Sports otrzyma wreszcie kolejną dyscyplinę sportową od swojej premiery w kwietniu tego roku. Od dawna wiadomo było, że będzie to golf, jednak jego dodanie do gry zostało dosyć przeciągnięte w czasie przez Nintendo. Według pierwszych informacji kierowanie piłeczki golfowej do dołków miało ukazać się na początku jesieni. Jednak aby lepiej dopracować nadchodzący tryb Nintendo zdecydowało się na przełożenie premiery owej aktualizacji.

Dodatek wprowadzający golf do rozgrywki nie będzie niczym nowym, bo to dokładnie tryb „21 holes” znany z Wii Sports. Nowością będzie specjalny tryb Survival Golf pozwalający na rozgrywki online dla maksymalnie 8 graczy, gdzie gracz z największą liczbą uderzeń zostanie wyeliminowany.

 

Po premierze aktualizacji, która odbędzie się 29 listopada w Europie rozgrywki golfu dołączą do sześciu dyscyplin, które są częścią Nintendo Switch Sports od premiery – tenis, siatkówka, kręgle, chambara (walki na miecze), piłka nożna i badminton. Golf jako nowości dla Nintendo Switch Sports będzie wprowadzony jako darmowa aktualizacja.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *