Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Darmowy tydzień z Daemon X Machina w ramach akcji Game Trials

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad…

6 września 2021

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad ograniem Daemon X Machina. Europejski oddział Nintendo ogłosił, że tytuł, który został wydany na Nintendo Switch we wrześniu 2019 roku zostanie udostępniony za darmo przez tydzień w ramach akcji Game Trials.

 

 

Od 13 do 19 września aktywni subskrybenci Nintendo Switch Online otrzymają bezpłatny dostęp do ekskluzywnej gry na Switcha — Daemon X Machina. Wszyscy zainteresowani sprawdzeniem tej produkcji otrzymają do niej pełny dostęp wliczając w to kampanię dla jednego gracza oraz tryby multiplayer przez okres jednego tygodnia.

Jeżeli po darmowym tygodniu z Daemon X Machina zapragniesz dodać ten tytuł do swojej biblioteki, to będziesz miał ku temu świetną okazję. Marvelous oraz Nintendo potwierdzili, że ich wspólna produkcja o mechach w czasie Game Trials będzie dostępne do zakupu z aż 60% zniżką!

 

Wersję trial Daemon X Machina możesz pobrać już dzisiaj, jednak odpalić ją przez ograniczony czas będziesz mógł dopiero 13 września. I pamiętaj, aby otrzymać dostęp do tej gry, musisz posiadać wykupiony abonament Nintendo Switch Online.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *