Dead Cells darmowy tydzien Nintendo Switch Online
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Darmowy tydzień z Dead Cells dla wszystkich z wykupionym abonamentem Nintendo Switch Online

Nintendo ogłosiło darmowy trial z Dead Cells – czyli jednym…

19 stycznia 2021

Nintendo ogłosiło darmowy trial z Dead Cells – czyli jednym z najbardziej popularnych roguelike na Nintendo Switch.  Skorzystać z oferty mogą wszyscy aktywni subskrybenci usługi Nintendo Switch Online.

 

 

Dead Cells będzie udostępnione za darmo od 26 stycznia do 1 lutego. Darmowy tydzień z daną grą na Switcha to dość cykliczna akcja ze strony Nintendo. W poprzednich miesiącach otrzymywaliśmy na próbę kilka fajnych tytułów z czego warto wymienić Mario Tennis Aces, Pokkén Tournament DX, ARMS, Overwatch czy nie tak dawno Crash Team Racing Nitro Fueled. Dead Cells to niewątpliwie kolejna świetna produkcja na Nintendo Switch, którą warto przetestować z okazji GameTrials jeśli nie miałeś z nią wcześniej do czynienia.

 

Trzeba jednak pamiętać, że oferta darmowego Dead Cells skierowana jest dla użytkowników z aktywnym abonamentem Nintendo Switch Online. Jeśli aktualnie nie posiadasz wykupionego abonamentu online to nic straconego. Możesz skorzystać z darmowego 7-dniowego triala Nintendo Switch Online, dzięki czemu otrzymasz kolejny 7 dniowy trial na Dead Cells, rozumiesz ? 🙃

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *