Asphalt 9 Legends Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Darmowy tytuł Asphalt 9: Legends już od października dostępny na Nintendo Switch

Jeszcze przed targami E3 firma Gameloft ujawniła, że ma w…

17 września 2019

Jeszcze przed targami E3 firma Gameloft ujawniła, że ma w planach wprowadzić swoją flagową serię Asphalt na Nintendo Switch. Wydawca nie próżnował i własnie dzisiaj zapowiedział wydanie Asphalt 9: Legends na konsole Nintendo. Tytuł dostępny od zeszłego roku na Android, iOS oraz PC trafi w nasze ręce jako produkcja free-to-play już 8 października.

 

 

Na Asphalt 9: Legends można od dzisiaj składać zamówienie przedpremierowe, by moc cieszyć się rozgrywka w dzień wydania. Dostępna jest również opcja zakupu „Asphalt 9: Legends Starting Racer Pack”, który zaoferuje dostęp do super-samochodów i dodatków wizualnych, czy rzucenie wyzwania znajomym w trybie wieloosobowym na podzielonym ekranie od samego początku rozgrywki. Ważną informacją jest również fakt, iż Asphalt 9 nie będzie wymagać członkostwa Nintendo Switch Online by móc cieszyć się z rozgrywki. Nie jest to pierwszy przypadek na Switchu gdzie usługa NSO nie jest potrzebna do rozgrywki online, tak samo zostało to rozwiązane m.in. w Fortnite czy Paladins.

 

Warto również wspomnieć o trybach rozgrywki, które Asphalt 9: Legends będzie miał do zaoferowania. Jest kampania dla jednego gracza, jest tryb multiplayer maksymalnie dla 8 graczy. Jest też specjalny, lokalny tryb dla 4 graczy na podzielonym dostępny wyłącznie w wersji na Nintendo Switch. Tytuł ten zaoferuje również mnóstwo licencjonowanych wozów, jak przystało na wyścigową produkcję z prawdziwego zdarzenia. Będzie również czerwono-niebieska naklejka inspirowana Joy-Conami przygotowana dla samochodu BMW Z4 LCI E89.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *