Pokemon Unite Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Data premiery Pokémon Unite prawdopodobnie zostanie ogłoszona jutro

The Pokémon Company właśnie ogłosiło, że nowe wiadomości dotyczące Pokémon…

16 czerwca 2021

The Pokémon Company właśnie ogłosiło, że nowe wiadomości dotyczące Pokémon UNITE zostaną ogłoszone jutro, 17 czerwca. Jest bardzo prawdopodobne, że oprócz niuansów dotyczących MOBA w świecie Pokemon otrzymamy również datę premiery na konsolę Nintendo Switch.

 

 

Powyższy tweet nie mówi, co dokładnie zostanie ogłoszone, posuwa się tylko do stwierdzenia, że ​​jest to „ważna” aktualizacja i że powinniśmy ją „jutro sprawdzić”. Wydaje się, że tym razem The Pokémon Company nie zaplanował żadnej transmisji w stylu Direct dotyczącej Pokémon UNITE. Żadna informacja dotycząca godziny ogłoszenia nie została ogłoszona, więc najprawdopodobniej BIG NEWS zostanie wrzucony na kanały społecznościowe firmy w którymś momencie jutrzejszego dnia.

 

Dla tych, którzy nie wiedzą, o czym mówimy, Pokémon Unite to darmowa gra MOBA dostępna wyłącznie na  Nintendo Switch i smartphone (Android / iOS). Produkcja po raz pierwszy została ogłoszona w zeszłym roku i do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji odnoście tej gry.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *