Devil May Cry 3 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Devil May Cry 3 Special Edition trafi w lutym przyszłego roku na Nintendo Switch

Kolejny port z serii Devil May Cry zmierza na Nintendo…

25 listopada 2019

Kolejny port z serii Devil May Cry zmierza na Nintendo Switch. Po pierwszej i drugiej części Capcom ogłosił, że ​​Devil Mary Cry 3 Special Edition pojawi się na Nintendo Switch w lutym. Trzecia część, przez wielu nazywana „najlepszą grą z serii DMC” trafi na Switcha 20 lutego.

 

 

Capcom trochę dziwnie podchodzi do wydawania klasycznych części serii Devil May Cry na Nintendo Switch. Konkurencyjne konsole otrzymały wszystkie trzy części w jednym zestawie HD Collection. Wydawca w tym przypadku decyduje się wydać je indywidualnie w sklepie Nintendo eShop. Może po premierze DMC 3 otrzymamy kompletny zestaw w jednym pudełku ?

 

Gra Devil May Cry 3, pierwotnie wydana na PS2 w 2005 roku, stanowi prequel kultowej serii akcji, rozwijającej się na wiele lat przed oryginalnym Devil May Cry pozwalając wcielić się w młodszą wersję Dante. Brat głównego bohatera, Virgil chce połączyć ludzkie i demoniczne światy, a Dante jest zdeterminowany, aby go powstrzymać. Aby tego dokonać musi władać swoim mieczem – Rebellionem oraz swoimi pistoletami, Ebony i Ivory, aby powstrzymać świat przed złowieszczymi, demonicznymi mocami.

 

Devil May Cry 3 Special Edition na konsolę Nintendo Switch zostanie wydane 20 lutego 2020 r. Tytuł został wyceniony przez wydawcę na kwotę 19,99 euro, czyli dokładnie tyle samo co dwie wcześniej wydane gry z serii DMC. Ponieważ jest to edycja specjalna, gra otrzyma kilka bonusowych dodatków. Dostępny będzie tryb Bloody Palace, mający 9 999 pięter i pozwala ludziom zarabiać  wyjątowe kostiumy dla Dantego lub Vergila. Jednak nic nie przebije możliwości przejścia gry jako grywalny Vergil!

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *