Devil May Cry 3 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Devil May Cry 3 Special Edition trafi w lutym przyszłego roku na Nintendo Switch

Kolejny port z serii Devil May Cry zmierza na Nintendo…

25 listopada 2019

Kolejny port z serii Devil May Cry zmierza na Nintendo Switch. Po pierwszej i drugiej części Capcom ogłosił, że ​​Devil Mary Cry 3 Special Edition pojawi się na Nintendo Switch w lutym. Trzecia część, przez wielu nazywana „najlepszą grą z serii DMC” trafi na Switcha 20 lutego.

 

 

Capcom trochę dziwnie podchodzi do wydawania klasycznych części serii Devil May Cry na Nintendo Switch. Konkurencyjne konsole otrzymały wszystkie trzy części w jednym zestawie HD Collection. Wydawca w tym przypadku decyduje się wydać je indywidualnie w sklepie Nintendo eShop. Może po premierze DMC 3 otrzymamy kompletny zestaw w jednym pudełku ?

 

Gra Devil May Cry 3, pierwotnie wydana na PS2 w 2005 roku, stanowi prequel kultowej serii akcji, rozwijającej się na wiele lat przed oryginalnym Devil May Cry pozwalając wcielić się w młodszą wersję Dante. Brat głównego bohatera, Virgil chce połączyć ludzkie i demoniczne światy, a Dante jest zdeterminowany, aby go powstrzymać. Aby tego dokonać musi władać swoim mieczem – Rebellionem oraz swoimi pistoletami, Ebony i Ivory, aby powstrzymać świat przed złowieszczymi, demonicznymi mocami.

 

Devil May Cry 3 Special Edition na konsolę Nintendo Switch zostanie wydane 20 lutego 2020 r. Tytuł został wyceniony przez wydawcę na kwotę 19,99 euro, czyli dokładnie tyle samo co dwie wcześniej wydane gry z serii DMC. Ponieważ jest to edycja specjalna, gra otrzyma kilka bonusowych dodatków. Dostępny będzie tryb Bloody Palace, mający 9 999 pięter i pozwala ludziom zarabiać  wyjątowe kostiumy dla Dantego lub Vergila. Jednak nic nie przebije możliwości przejścia gry jako grywalny Vergil!

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *