Disgaea 6: Defiance of Destiny
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Disgaea 6: Defiance of Destiny zadebiutuje latem 2021 roku na Nintendo Switch

Disgaea 6: Defiance of Destiny zostało zapowiedziane przez NIS America…

17 września 2020

Disgaea 6: Defiance of Destiny zostało zapowiedziane przez NIS America podczas dzisiejszej prezentacji nowych gier na Switcha od zewnętrznych wydawców. Kolejna odsłona z serii uwielnianych taktycznych RPG zawita latem 2021 roku ekskluzywnie na Nintendo Switch.

 

 

Zed to chełpliwy zombie, który pławi się na najniższym szczeblu drabiny Netherworld u boku swojej siostry Bieko. Kiedy God of Destruction zagraża ich sposobowi (nie)życia, Zed musi wykorzystać swoją wyjątkową zdolność Super Reincarnation, aby stawić czoła zbliżającemu się zagrożeniu. Po drodze zjednoczy się z pokręconymi i kolorowymi mieszkańcami różnych Netherworlds, stawi czoła wyzwaniom dookoła i wewnątrz i zobaczy, czy nawet nieśmiertelny chuligan, taki jak on, może przeciwstawić się przeciwnościom! https://www.youtube.com/watch?v=OVwk-uPoa5I

 

Disgaea 6: Defiance of Destiny ponownie zaoferuje taktyczne pojedynki, jednak twórcy nie poszli na łatwiznę i wprowadzą sporo nowości w szóstej części Disgaea. Deweloper wprowadził również pewne konfigurowalne ustawienia, aby pomóc graczom dostosować poziom trudności do tego, który najbardziej im odpowiada. Disgaea 6: Defiance of Destiny to chyba jedyna na świecie gra, która zaoferuje możliwość wylevelowania postaci do poziomu 99 999 999 !

 

Jednak to nie jedyna niespodzianka, jaką ma NIS America dla posiadaczy Nintendo Switch. Poprzedni wpis z serii, Disgaea 5: Alliance of Vengeance będzie dostępna za darmo przez ograniczony czas – od 23 do 29 września – dla wszystkich subskrybentów usługi Nintendo Switch Online!

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *