NewsRecenzja
NewsArtykuł

Do boju wkracza Sirfetch’d, czyli nowa ewolucja Farfetch’da!

Po ponad  23 latach Farfetch’d w końcu otrzyma ewolucję! Pokemon…

18 września 2019

Po ponad  23 latach Farfetch’d w końcu otrzyma ewolucję! Pokemon Company dzisiaj oficjalnie potwierdziło oraz zaprezentowało przemianę tego kaczego pokemona. Poznajcie Sirfetch’da – walczącego pokemona, który tak jak wcześniej do walki używa swojego pora, jednak to nie wszystko – w drugim skrzydle trzyma również tarczę. Ten zabieg bezpośrednio nawiązuje do podtytułów gry. Farfetch’d może ewoluować tylko w regionie Galar – zupełnie jak w przypadku Linoone. Sirfetch’d to spokojny i opanowany pokemon. Zawsze uczestniczy w honorowych, uczciwych walkach. Prawdopodobnie stąd wzięła się jego nazwa „Sir” – angielski tytuł honorowy, który często nadawany był rycerzom. Niestety Sirfetch’d jest ekskluzywnym pokemonem dla wersji Pokemon Sword.

Podczas potyczek są tak dostojni, że stali się inspiracją dla wielu malarzy, którzy często na swoich malunkach przedstawiali walkę Sirfetch’da z Escavalierem. Sirfetch’d używa pora jako lancy – jest to dla niego najważniejsza rzecz w życiu. Dba o nią jak o najcenniejszy skarb. Jeżeli por uschnie, to Sirfetch’d całkowicie rezygnuje z walki.

 

Sirfetch’d może nauczyć się nowego, potężnego ataku jakim jest Meteor Assault. Po jego użyciu pokemon będzie musiał wykorzystać jedną turę na zregenerowanie sił. Sirfetch’da w akcji możecie podziwiać na nowym zwiastunie oraz grafikach.

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *