Super Mario Bros. Movie
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Donkey Kong oraz księżniczka Peach zaprezentowani w nowym zwiastunie Super Mario Bros. Movie.

Nintendo oraz Illumination Studios ujawniły kolejny zwiastun z nadchodzącego wielkimi…

30 listopada 2022

Nintendo oraz Illumination Studios ujawniły kolejny zwiastun z nadchodzącego wielkimi krokami filmu Super Mario Bros. Movie. Tym razem video skupia się na postaciach wojowniczej księżniczki Peach oraz monstrualnemu Donkey Kong, którzy kradną show. 

 

 

W najnowszym zwiastunie Super Mario Bros. Movie widzowie mogą zobaczyć na własne oczy niesamowite umiejętności animacyjne studia Illumination, gdzie Donkey Kong obija facjatę Mariana, a księżniczka Peach przemawia bojowo do swoich poddanych. W trailerze bliżej możemy się także przyjrzeć Luigi’emy, który został najprawdopodobniej uwięziony przez głównego antagonistę. Oczywiście jest nim Bowser, jednak Mario jak zawsze ma plan jak pokonać swojego głównego wroga ratując przed nim świat oraz wyrywając z jego łap swojego brata.

 

To jednak nie wszystko. Twitterowy kanał Super Mario Bros. Movie został zasypany kilkoma plakatami promującymi nadchodzący film dla każdej z głównych postaci:

 

Super Mario Bros. Movie może pochwalić się obsadą głosową światowej sławy aktorów. Chris Pratt i Charlie Day zagrają jako Mario i Luigiego. Anya Taylor-Joy gra księżniczkę Peach. Jack Black udziela głosu Bowserowi. Inni członkowie obsady to Seth Rogen jako Donkey Kong, Keegan-Michael Key jako Toad, Fred Armisen jako Cranky Kong, Kevin Michael Richardson jako Kamek i Sebastian Maniscalco jako Spike.

 

Animowana adaptacja przygód Mario i Luigiego to coś, na co fani wąsatych hydraulików czekali od dawna. Według wielu Super Mario Bros. Movie jest najbardziej oczekiwanym filmem animowanym 2023 roku i kompletnie się temu nie dziwimy. Na dwóch dotychczas zaprezentowanych zwiastunach całość wygląda wybitnie i już nie możemy doczekać się premiery zaplanowanej na całym świecie na „kwiecień 2023”. Dokładna data premiery cały czas nie jest znana.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *