Doom Eternal Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Doom Eternal zostanie wydany wyłącznie cyfrowo na Nintendo Switch. Wersja fizyczna została anulowana

Po tym, jak amerykański sklep GameStop rozesłał informacje do swoich…

20 listopada 2020

Po tym, jak amerykański sklep GameStop rozesłał informacje do swoich klientów o anulowaniu zamówień przedpremierowych na Doom Eternal w edycji na Nintendo Switch w mediach społecznościowych zawrzało. Dla wielu taka informacja była jednoznaczna z tym, że dopracowywany od jakiegoś czasu port na konsolę Nintendo finalnie został finalnie wyrzucony do kosza. Rzecznik prasowy Bethesdy ustosunkowała się do pytania zadanego przez serwis IGN o status Doom Eternal na Switcha:

 

Chociaż Doom Eternal jest w 100% na dobrej drodze do zbliżającego się wydania cyfrowego na Nintendo Switch, brak fizycznej wersji w sprzedaży detalicznej spowodował anulowanie zamówień w przedsprzedaży. Klienci, których dotyczy ta zmiana, otrzymają pełny zwrot kosztów i powinni skontaktować się z preferowanym sprzedawcą detalicznym, aby uzyskać więcej informacji . Oczekuj więcej informacji pod koniec tego miesiąca

 

Krótko podsumowując, Doom Eternal od teraz jest wydaniem wyłącznie cyfrowym na konsoli Nintendo Switch. Z niewiadomych przyczyn wersja fizyczna została anulowana przez Bethesda. Wszyscy którzy oczekują na port tej świetnej strzelaniny mogą spać spokojnie, Panic Button cały czas dopracowuje Eternala dla Nintendo Switch. Jednak anulowanie wersji fizycznej może znacząco obniżyć zainteresowanie posiadaczy Switcha dla tej produkcji.

 

Bethesda twierdzi, że klienci powinni czekać na więcej informacji „pod koniec tego miesiąca”. Czyżby cyfrowa wersja Doom Eternal miała by się ukazać jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia ?


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *