Doug Bowser Nintendo Switch Pro
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Doug Bowser prezes Nintendo of America odpowiada na plotki dotyczące Nintendo Switch Pro „Zawsze patrzymy na technologię”

Jeszcze przed targami E3 Nintendo miało rzekomo zaprezentować nowy model…

19 czerwca 2021

Jeszcze przed targami E3 Nintendo miało rzekomo zaprezentować nowy model Nintendo Switch. Później wszelakie źródła przekonywały, że Switch Pro zostanie ukazany światu podczas Nintendo Direct. Jak dobrze wiemy, nic takiego na dzień dzisiejszy nie miało miejsca. Po tym, jak opadł kurz związany  z E3, Doug Bowser – prezes Nintendo of America skomentował brak nowej konsoli w wywiadzie przeprowadzonym przez Washington Post, dzieląc się stanowiskiem firmy na temat aktualnego stanu Nintendo Switch.

 

Doug Bowser, odniósł się do dziesiątek plotek, które krążą wokół nowej konsoli Nintendo Switch. W rozmowie z The Washington Post Bowser opowiedział o licznych doniesieniach m.in. raportów Bloomberg , które wskazywały, że Nintendo Switch Pro jest gotowe do ujawnienia.

 

Zawsze patrzymy na technologię i na to, jak technologia może poprawić wrażenia z gry. To nie jest technologia dla samej technologii.  W ten sposób technologia może poprawić wrażenia z gry. A potem gdzie stosujesz tę technologię? Czy chcesz ją zastosować na istniejącym sprzęcie lub platformach, czy chcesz poczekać na następną platformę? A w takim razie, jaka jest właściwa rozgrywka? Jest na to wiele czynników i jest to coś, na co zawsze patrzymy. – powiedział Bowser.

 

W wywiadzie dla The Washington Post Doug Bowser wspomniał również, jak „cykl życia konsoli” jest redefiniowany podczas generacji Switcha:

 

Kiedy wkraczamy w nasz piąty rok, Nintendo Switch naprawdę na nowo definiuje to, jak może wyglądać cykl życia konsoli i żywotność tego ogólnego cyklu życia z silną kadencją treści

 

Oświadczenie Bowsera jest zgodne ze stanowiskiem Nintendo w sprawie plotek dotyczących Nintendo Switch Pro. Firma przyjęła podejście „nie potwierdzamy, nie dementujemy” zawsze, gdy zadawane były pytania dotyczące nowej konsoli.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *