Dragon Ball FighterZ 

Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...

Gatunek: Bijatyka

Data premiery: 28.09.2018

Wydawca: Bandai Namco

Liczba graczy: 1-6

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 12

9

Nasza ocena


Dragon Ball FighterZ Nintendo Switch Okladka

Dragon Ball FighterZ 

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Bijatyka

Data premiery: 28.09.2018

Wydawca: Bandai Namco

Liczba graczy: 1-6

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 12

Ocena użytkowników:
Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Ocena redakcji:

9


Seria Dragon Ball na ekranach telewizorów cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród widzów na całym świecie. Z racji tego powstała gra o nazwie Dragon Ball FighterZ, która jest odwzorowaniem dobrze znanej widzom bijatyki. Na początku rozgrywki gracze wybierają do swojej drużyny po trzy ulubione postacie ze świata Dragon Ball. Istotne jest to, że można pomiędzy nimi przełączać w trakcie toczonych walk, w kulminacyjnych momentach, tak aby w danej chwili skorzystać z najpotężniejszej broni.

 

Pojedynek wygrywa się dopiero wtedy, gdy cała drużyna przeciwnika nie ma punktów życia. Nie wystarczy więc pokonać jednej postaci z drużyny rywala, a wszystkie, o czym trzeba bezwzględnie pamiętać. Gracze w Dragon Ball FighterZ mogą wykonywać różnorodne specjalne ataki, aby mieć większe szanse na końcowy triumf. Oczywiście te ataki przypominają te, które używane były przez bohaterów sagi oglądanej w telewizorach. Każdy miał tam swoje ulubione postacie, a dzięki grze można się w nie wcielić.

 

Rozgrywka pozwala graczom na poczucie się jak prawdziwi bohaterowie, którzy mogą ocalić świat. Oczywiście wygranie poszczególnych pojedynków nie należy do najłatwiejszych zadań, ale optymalne wykorzystywanie uderzeń typu combos oraz ataków specjalnych okaże się bardzo pomocne. Warto więc sprawdzić najpierw na co stać daną postać, tak aby w najmniej spodziewanym momencie zaskoczyć swojego przeciwnika i nie dać mu żadnych szans na skuteczną reakcję. Te walki dostarczą wszystkim zainteresowanym niesamowitych emocji, ponieważ wyglądają one bardzo realnie i przeniosą gracza przed komputerem w zupełnie inny świat.

 

 

GALERIA

 

 

 

TRAILER

 

 

Dragon Ball FighterZ  Nintendo Switch

Na temat