NewsRecenzja
NewsArtykuł

Dragon Quest XI S z datą premiery i ekskluzywnym kontrolerem

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age –…

12 czerwca 2019

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition może okazać się czarnym koniem w 2019 roku. Jest do ogromny jRPG z przepięknym światem i ładnymi designami, które zostały zaprojektowane między innymi przez samego Akirę Toriyamę, twórcę takich hitów jak Dragon Ball czy Dr. Slump. Gra była zapowiadana jeszcze przed oficjalnym pokazem Nintendo Switch. Co oznacza, że po ponad 3 latach oczekiwania otrzymaliśmy datę premiery, która ustalona jest na 27 września 2019 roku.

 

Wszystkie filmy z gry wskazują na to, że warto było czekać, gra na Nintendo Switch wygląda fenomenalnie! Z racji tego, że jest to edycja definitywna, to dostaniemy również dodatkową zawartość, której nie znajdziemy na innych platformach – nowe misje, postacie, tryb nostalgiczny (grę będziemy mogli przejść w grafice imitującej 16 bitowe gry) i wiele więcej!

 

Największą ciekawostką okazał się jednak ekskluzywny dla Japonii kontroler. Wygląda on jak popularny dla serii Slime, przez co raczej stawia na aspekt kolekcjonerski niż funkcjonalny. Mimo to posiada on niemal wszystkie funkcje oryginalnego Pro controllera – sterowanie ruchowe, krzyżak, triggery. Dodatkowo posiada on tryb turbo, którego nie uświadczymy w kontrolerze od Nintendo.

 

 

 

 

Zwiastun gry zaprezentowany na E3 możecie znaleźć tutaj:

 

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *