Eiyuden Chronicle Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Duchowy następca Suikoden, Eiyuden Chronicle, osiągnął cel na Kickstarterze dla Nintendo Switch w kilka godzin

Eiyuden Chronicles: Hundred Heroes, duchowy następca serii Suikoden opracowywany przez…

28 lipca 2020

Eiyuden Chronicles: Hundred Heroes, duchowy następca serii Suikoden opracowywany przez tych samych twórców, osiągnął swój cel na Kickstarterze w zaledwie kilka godzin. Dzięki osiągnięciu pułapu powyżej jednego miliona dolarów, gra zostanie wydana na Nintendo Switch. Kampania Kickstarter została zaktualizowana o dwa nowe cele: minigrę o gotowaniu za 1,25 miliona dolarów i tryb „New Game +” po przekroczeniu 1,5 miliona dolarów.

 

 

Yoshitaka Murayama, główny scenarzysta Suikoden 1&2 ujawnił tworzenie projektu Eiyuden Chronicles: Hundred Heroes w zeszłym tygodniu. Rabbit & Bear Studios z siedzibą w Tokio zatrudniło dla tej gry wielu kluczowych twórców znanych z tworzenia serii jrpg dla Konami.  Studio opisuje Eiyuden Chronicle jako grę, która ma na celu uczczenie czasów świętości gier jrpg, ze szczegółowymi postaciami na trójwymiarowym tle, walkę turową oraz fantastycznym światem do odkrycia.

 

Gra tworzona jest w stylu wizualnym 2,5D, i mocno przypomina nam inny tytuł z Nintendo Switch – Octopath Traveler. Do dyspozycji gracza dostępnych będzie ponad 100 bohaterów gotowych do rekrutacji. Walka będzie toczyć się turowo w drużynie złożonej z maksymalnie sześciu postaci, a walki z bossami będą prezentowane z różnych kątów, w zależności od otoczenia.

 

Aby pomóc w tworzeniu Eiyuden Chronicles: Hundred Heroes możesz wesprzeć twórców odpowiednią kwotą, która zapewni Ci jedną z wersji gry, jak to ma miejsce dla kampanii finansowanych przez społeczność. Wpłacając 38 dolarów zapewnisz sobie cyfrową edycję gry, z kolei przeznaczając 57 $ otrzymasz wersję fizyczną Eiyuden Chronicles. Kampania oferuje również wiele rozbudowanych opcji wsparcia, które zapewnią graczom różne bonusy tj. soundtrack, dostęp do wersji beta, koszulki, artbooki i wiele więcej. Wpłacając odpowiednią kwotę, możesz również zostać jednym z NPC w grze!

 

Premiera Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes jest wstępnie zaplanowana na jesień 2022 roku.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *