NewsRecenzja
NewsArtykuł

Eastward, jedna z najlepszych gier indie 2021 roku, dostępna za darmo dla abonentów Nintendo Switch Online przez tydzień

Nintendo ogłosiło, że Eastward będzie kolejną grą oferowaną w ramach…

18 stycznia 2024

Nintendo ogłosiło, że Eastward będzie kolejną grą oferowaną w ramach Nintendo Switch Online Game Trial w Europie. To świetna okazja dla abonentów tej usługi, aby cieszyć się tą popularną produkcją przez okres jednego tygodnia.

 

 

Eastward przenosi graczy do fascynującego świata pełnego tajemnic i niezwykłych spotkań. Podróżując przez osadzone w podziemiach miasta, bohaterowie gry, John i Sam, muszą uciec spod drapieżnych pazurów tyranii i dotrzeć na powierzchnię ziemi. Podczas podróży będą odkrywać piękne, ale dziwaczne osiedla, zawierać nowe przyjaźnie i przekraczać granice świata przy pomocy kolejki.

Gra oferuje wiele unikalnych elementów rozgrywki, takich jak rozwiązywanie zagadek, walka z nietypowymi przeciwnikami i przetrwanie śmiertelnej miasmy. Gracze będą mogli przełączać się między Johnem i Samem, korzystając z ich umiejętności, aby pokonać trudne lochy i odblokować ukryte ścieżki.

Dodatkowo, abonenci Nintendo Switch Online Game Trial nie potrzebują subskrybować wersji Expansion Pack, a wszelki postęp dokonany podczas darmowego okresu będzie można przenieść do pełnej wersji gry.

Eastward, będący jedną z najlepszych gier indie 2021 roku, będzie dostępny za darmo dla abonentów Nintendo Switch Online przez okres jednego tygodnia. Nie przegap tej okazji! Gra jest dostępna od dzisiaj do 24 stycznia 2024 roku.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *