NewsRecenzja
NewsArtykuł

Endless Ocean: Luminous – wielki powrót kultowej gry na Nintendo Switch

Nintendo Direct nie przestaje nas zaskakiwać — podczas wczorajszej prezentacji…

22 lutego 2024

Nintendo Direct nie przestaje nas zaskakiwać — podczas wczorajszej prezentacji ogłoszono, że już w maju 2024 roku na konsolę Nintendo Switch trafi gra Endless Ocean: Luminous! To doskonała wiadomość dla fanów gier z gatunku przygodowych i symulatorów, którzy uwielbiają odkrywać piękno podwodnego świata.

 

 

Endless Ocean: Luminous to nowsza odsłona znanej z Wii serii gier przygodowo-symulacyjnych, w której naszym zadaniem jest eksplorowanie podwodnych jaskiń, nurkowanie z delfinami, a także odkrywanie tajemnic i ożywienie ciekawych historii związanych z oceanem. Tym razem twórcy postanowili zaskoczyć fanów doskonalszym wizualnie podwodnym światem, w którym dostępnych jest ponad 500 różnych gatunków morskich. Ponadto, możliwość korzystania z trybu online w grze do 30 graczy to absolutna nowość w serii Endless Ocean.

Nie pozostaje też bez znaczenia fakt, że z każdą kopią gry Endless Ocean: Luminous, otrzymamy 7-dniowy darmowy dostęp do serwisu Nintendo Switch Online. To doskonała okazja, aby można było poznać tryb online w grze i filmy z tą grą, która będzie z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie gier w 2024 roku.

Endless Ocean: Luminous to według nas świetna propozycja dla fanów gier, którzy poszukują w nich ciekawej fabuły, urozmaiconej rozgrywki i możliwości wcielenia się w postać podwodnego badacza. Jeśli interesujesz się grami przygodowymi lub po prostu uwielbiasz nurkować, nie możesz przegapić jej premiery na Nintendo Switch 2 maja 2024 roku.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *