Killer7 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Engine Software jest otwarte na rozmowę z Suda51 na temat portu Killer7 na Switcha

Całkiem niedawno, bo 28 października na Nintendo Switch pojawiły się…

1 listopada 2020

Całkiem niedawno, bo 28 października na Nintendo Switch pojawiły się dwa porty tytułów: No More Heroes oraz No More Heroes 2: Desperate Struggle. Wspomnianym portem zajęło się studio Engine Software, które dwa lata temu wydało na PC kultową grę przygodową-akcji Killer7. Nic więc dziwnego, że bardzo szybko pojawiły się spekulacje dotyczące wydania również i tego tytułu na konsolę Nintendo.

 

Aby rozwiać wszystkie wątpliwości serwis Nintendo Life skontaktował się z właścicielem Engine Software, aby zadać mu kilka pytań. Ruud van de Moosdijk odpowiedział, że chociaż wersja gry na Switcha nie jest obecnie w produkcji, to jednak jeśli Suda51 chciałby zmienić ten stan rzeczy to studio jest chętne go wysłuchać.

 

Podsumowując, studio obecnie nie pracuje nad tytułem, jednakże kwestia pozostaje otwarta i w najbliższym czasie wiele może się zmienić.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *