NewsRecenzja
NewsArtykuł

Epic Games startuje z 7 sezonem Fortnite

Epic Games właśnie poinformował nas o wszystkich nowościach, które zostaną…

6 grudnia 2018

Epic Games właśnie poinformował nas o wszystkich nowościach, które zostaną dodane w 7 już sezonie Fortnite. Jak zawsze, wraz z nowym sezonem mapa gry uzyska sporo zmian. Winter is coming!

Tematem przewodnim nowego sezonu będzie zima oraz zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Mapa uzyska sporo nowych miejsc, które zostaną pokryte śniegiem, nowością są również tyrolki, które pozwalają na szybkie przemieszczanie się między lokacjami.

Do nowinek zaliczyć również trzeba możliwość personalizacji ekwipunku za pomocą kolorów. Możliwa będzie zmiana wyglądu broni, pojazdów oraz samolotów.

Warto również wspomnieć o nowym trybie kreatywnym, który pozwoli graczom na tworzenie własnych scenariuszy rozgrywki. Do dyspozycji zostanie udostępniony specjalny edytor, w którym gracze będą mogli dowolnie modyfikować mapę i organizować specjalne wyzwania takie jak wyścigi czy specjalne pojedynki. Tryb kreatywny w pierwszej kolejności zostanie udostępniony graczom, którzy mają wykupiony karnet bojowy. Usługa wejdzie w życie z dniem dzisiejszym, także szykujcie się do sprawdzenia tego trybu!

 

 

Sezon 7 w Fortnite rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał o dwa tygodnie dłużej niż z uwagi na zasłużone wakacje twórców. Naturalnie gra będzie ciągle aktualizowana mniejszymi treściami takimi jak nowe przedmioty czy bronie. Tryb Kreatywny dla graczy którzy nie maja wykupionego karnetu bojowego zostanie udostępniony tydzień później, od 14 grudnia.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *