NewsRecenzja
NewsArtykuł

Eternal Radiance zostało ufundowane na Kickstarterze

Eternal Radiance niedawno przekroczyło swój główny próg na Kickstarterze. Dzięki…

26 lutego 2019

Eternal Radiance niedawno przekroczyło swój główny próg na Kickstarterze. Dzięki temu gra zadebiutuje na PC, PS4 i przede wszystkim Nintendo Switch. Za grę odpowiada studio Visualnoveler. Jak sama nazwa wskazuje ich poprzednie projekty były Visual Nowelkami, jednak ich najnowsze dzieło ma się nieco różnić od ich poprzednich tytułów.

 

Przede wszystkim Eternal Radiance należy do gatunku RPG akcji. Fabuła opowiada historię giermka o imieniu Celeste. Jej zadaniem zostanie prawdziwym rycerzem. Jednak, żeby dowieść swojej wartości musi wyruszyć w podróż, z dala od swojego domu. Jej misją jest złapanie złowieszczego złodzieja.

 

Mocną stroną fabuły mają być postacie, relacje między Celeste i jej towarzyszami, którzy wspólnie ruszają śladami złodzieja. W grze nie zabraknie beztroski i humoru.

 

Eternal Radiance posiada szybki system walki. Style jakimi posługuje się główna bohaterka mają być w pełni edytowalne – każdy będzie mógł dostosować go pod swój styl gry. Jest to możliwe dzięki drzewku rozwoju i systemowi ulepszeń.

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *