NewsRecenzja
NewsArtykuł

Fairy Tail otrzyma własną grę RPG, zobaczcie krótką zajawkę oraz zrzuty ekranu

Fani popularnych shonenów oraz Switcha mają nad czym ubolewać. Dragon…

19 września 2019

Fani popularnych shonenów oraz Switcha mają nad czym ubolewać. Dragon Ball Z: Kakarot całkowicie omija konsolę Nintendo. Jednak nie wszystko stracone, ponieważ Fairy Tail również otrzyma swoją grę RPG, która nie ominie posiadaczy hybrydowej konsoli. Nie znamy jeszcze pełnego tytułu, wiemy natomiast, że ma być to gra osadzona w gatunku jRPG. Za grę odpowiada przede wszystkim Gust Studios (znane z serii Atelier). Chociaż twórcy są bardzo oszczędni w szczegóły, to jednak udało się wydobyć z nich kilka informacji.

 

– Gra będzie odtwarzała historię znaną z Mangi oraz Anime. Mimo tego znajdziemy tutaj misje, które zostały stworzone na potrzeby gry

– Po wielu debatach zdecydowano, że gatunek RPG bardziej będzie pasował do serii Fairy Tail – dlatego za grę odpowiada Gust Studios

– Misje poboczne będą rozbudowywać charaktery postaci

– Gracz będzie sterował całą drużyną bohaterów. Na ten moment potwierdzono: Natsu, Gray, Lucy, Erza, Wendy. Ostatecznie ma być ich ponad 10.

– Poza grywalnymi postaciami znajdą się też tutaj postacie wspierające

– Gra ma zaoferować efektowne walki magiczne

– Będzie można rozbudowywać swoją gildię

– Gra odtworzy miasto Magnolia

– Więcej informacji w Październiku

 

Na ten moment musimy zadowolić się krótkimi zajawkami oraz masą screenów. Planowana data premiery jest ustalona na rok 2020.

 

 

 

 

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *