NewsRecenzja
NewsArtykuł

Fall Guys: Ultimate Knockout opóźnione na Nintendo Switch. Potwierdzono funkcję cross-play

Fall Guys: Ultimate Knockout to wielkie ogłoszenie z ostatniej prezentacji…

30 kwietnia 2021

Fall Guys: Ultimate Knockout to wielkie ogłoszenie z ostatniej prezentacji Nintendo Direct. Jeden z głownych zeszłorocznych hitów miał planowo ukazać się tego lata, jednak oczekujący na ten tytuł gracze muszą uzbroić się w cierpliwość. Fall Guys na Switcha zostało opóźnione co zostało właśnie ogłoszone przez ekipę Mediatonic.

 

Dotychczasowe okno wydania Fall Guys: Ultimate Knockout na Nintendo Switch było zaplanowane na lato 2021 roku. Oświadczenia opublikowane przez studio Mediatonic informuje, że ich bestseller ukaże się w „pewnym momencie tego roku”.

Oto pełne oświadczenie twórców Fall Guys: Ultimate Knockout

 

Mając teraz w rękach tak wiele nowych możliwości, zdaliśmy sobie sprawę, że nasz poprzednio ogłoszony harmonogram premiery na Switcha i Xboksa na lato 2021 to niestety zbyt wcześnie, abyśmy mogli uwzględnić wszystkie nowe funkcje, nad którymi pracujemy.

Chcemy jak najszybciej uruchomić naszą grę na tych platformach, ale uważamy, że wydania na Switcha i Xboxa będą naprawdę warte czekania i jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą cierpliwość. To opóźnienie daje naszemu zespołowi trochę czasu na dodanie funkcji, takich jak crossplay, więc kiedy dodamy nowe platformy, gracze będą mogli potykać się w harmonii ze swoimi kumplami, niezależnie od wybranej platformy.

 

Zapowiedziany cross-play to jedna z tych funkcji, która pochłania sporo czasu deweloperom i zapewne przyczynia się do opóźnienia premiery wydania Fall Guys na Nintendo Switch (oraz Xbox). Dzięki temu oświadczeniu wiemy jednak, że oczekiwana przez graczy funkcja będzie dostępna od momentu wprowadzenia tytułu na konsolę Nintendo, umożliwiając wspólną zabawę niezależnie od platformy.

 

Z wypiekami na twarzy oczekujemy kolejnej aktualizacji ze strony twórców dotyczącą Fall Guys: Ultimate Knockout na Nintendo Switch. Mamy nadzieję, że kolejny update z ich strony będzie zawierał dokładną datę wydania!

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *