Fall Guys Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Fall Guys: Ultimate Knockout zadebiutuje na Nintendo Switch w czerwcu jako darmowa gra!

Po wielu miesiącach oczekiwania otrzymaliśmy oficjalną datę premiery Fall Guys:…

16 maja 2022

Po wielu miesiącach oczekiwania otrzymaliśmy oficjalną datę premiery Fall Guys: Ultimate Knockout na konsoli Nintendo Switch. To jednak nie wszystko. Wydawca ogłosił, że Fall Guys debiutujące na Switchu 21 czerwca będzie tytułem free-to-play na wszystkich platformach z obsługą crossplay i cross-progresji.

 

 

Fall Guys: Ultimate Knockout dotychczas dostępne na konsolach Sony i PC już 21 czerwca trafi na nowe platformy — Nintendo Switch oraz konsole Xbox. Wszystkie wersje gry będą obsługiwać crossplay i cross-progresja, korzystając z usług sieciowych Epic Games, właściciela Mediatonic. Od 21 czerwca, czyli w dzień premiery tego zwariowanego battle royale na Switchu gra przechodzi w system free-to-play, czyli po prostu każdy będzie mógł ją pobrać w zupełności za darmo.

Wraz z premierą na nowych platformach i przejściem na darmowy model twórcy zdecydowali się zresetować progres i wystartują od nowa z pierwszym sezonem o nazwie„Free For All”. Powinno to jeszcze bardziej podkręcić zainteresowanie nadchodzącym tytułem na konsole Nintendo. Gracze będą mogli zakupić przepustkę sezonową za walutę Show-Bucks, ale dostępna będzie również bezpłatna ścieżka postępów.

 

Właściciele Nintendo Switch otrzymali również specyfikację techniczną Fall Guys. Gra w trybie zadokowanym działać będzie w 30 fps + 720p. Ogrywając ten tytuł na telewizorze otrzymamy 1080p oraz także tylko 30 klatek na sekundę.

 

Zapiszcie sobie datę 21 czerwca w kalendarzu. Tego dnia Fall Guys wreszcie zawita na Nintendo Switch!

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *