NewsRecenzja
NewsArtykuł

Fan The Legend of Zelda: Breath of the Wild stworzył rozszerzenie inspirowane Super Mario 64

The Legend of Zelda: BotW i Super Mario 64 raczej…

14 grudnia 2020

The Legend of Zelda: BotW i Super Mario 64 raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Obydwie zdążyły już sobie zdobyć miano kultowych. A co, gdyby połączyć obydwie produkcje w jedno? Na taki pomysł wpadł jeden z fanów Zeldy, który stworzył DLC inspirowane Super Mario 64.

 

Modder o pseudonimie Waikuteru wziął sprawy w swoje ręce i postanowił stworzyć rozszerzenie, które byłoby wynikiem tego niecodziennego połączenia. Nieoficjalne rozszerzenie posiada tytuł Throwback Expansion. W trakcie rozgrywki sterujemy Linkiem biegającym wewnątrz poziomu znanego jako Whomp`s Fortress znanego z Super Mario 64. A to wszystko na silniku z The Legend of Zelda: BotW.

 

Nieznany głos mówi do Linka i prosi go o zebranie cennych fragmentów gwiazd, zanim dobiorą się do nich potwory i zrobią z nich zły użytek. Po tym jak Link podnosi fragment gwiazdy trafia na unoszącą się w powietrzu wyspę.

 

Pamiętać trzeba o tym, że jest to jedynie nieoficjalne wydanie, jednakże modder planuje udostępnić go 25 grudnia. Miejmy nadzieję, że mod umili nam czas oczekiwania na The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *