Felix the Cat Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Felix the Cat powraca! Kolekcja dostępna na Nintendo Switch wycieka przez stronę ESRB

Konami, legendarny wydawca gier, właśnie otrzymał zielone światło od ESRB…

20 listopada 2023

Konami, legendarny wydawca gier, właśnie otrzymał zielone światło od ESRB na wydanie kolekcji gier z udziałem klasycznego kota, Feliksa. Według informacji opisanych na stronie ESRB, ta kolekcja Felix the Cat będzie dostępna na platformie Nintendo Switch.

 

 

Kolekcja przygotowana przez Konami składać się będzie z różnorodnych platformowych gier akcji, w których gracze będą mieli okazję wcielić się w Feliksa, by ocalić swoją dziewczynę przed złowrogim profesorem. Przygoda ta poprowadzi nas przez rozmaite, pikselowe środowiska w stylu 2D. Gracze będą mieć do dyspozycji różnego rodzaju gadżety i pojazdy, takie jak rękawica do uderzania, czołg czy łódź podwodna, które pomogą im pokonać kreskówkowe stworzenia. Natomiast starcia z bossami ukazane zostaną w postaci eksplozji i karabinów, z elementami przypominającymi broń kreskówkową. Zgodnie z oceną ESRB, gry zawarte w tej kolekcji będą odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych.

Konami to znany wydawca gier, który od kilku lat udostępnia nowe edycje swoich klasycznych kolekcji. Na Nintendo Switch mamy już podobne kolekcje z serii Castlevania oraz Contra. Ostatnio zadebiutowało Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1, a teraz, jak się wydaje, kolej na Feliksa. Cieszy fakt, że Konami nie zapomina o swoich starszych tytułach i pozwala fanom cieszyć się z powrotem do przeszłości.

O ile nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery tej kolekcji, pojawienie się na stronie ESRB sugeruje, że nie powinniśmy długo czekać na oficjalne ogłoszenie ze strony wydawcy. W najbliższej przyszłości spodziewamy się więcej informacji na temat tej interesującej kolekcji gier.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *