NewsRecenzja
NewsArtykuł

Fizyczna edycja kolekcjonerska Stardew Valley dla Nintendo Switch dostępna w przedsprzedaży!

Wszyscy fani Stardew Valley czekali na to! Jedna z najbardziej…

31 lipca 2020

Wszyscy fani Stardew Valley czekali na to! Jedna z najbardziej popularnych gier indie na Nintendo Switch doczekała się wreszcie fizycznej wersji. Uwielbiany symulator farmy od teraz jest dostępny w edycji standardowej oraz kolekcjonerskiej, co zostało ogłoszone przez ConcernedApe na Twitterze. Pre-ordery można składać na stronie Fangamer.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, masz do wyboru dwie wersje gry Stardew Valley na Switcha. Pierwsza, to edycja standardowa zawierająca kopię gry, a także instrukcję z ręcznie rysowanymi grafikami. Wersja Standard Edition kosztuje 34 USD + koszt wysyłki.

 

Jednak edycja kolekcjonerska to ten zestaw, którym powinien zainteresować się każdy fan tego świetnego symulatora farmy. Wraz ze wszystkim, co wchodzi w skład edycji standardowej, Stardew Valley Collector’s Edition zawiera kilka godnych uwagi gadżetów:

 

  • Wydanie fizyczne Stardew Valley z pudełkiem kolekcjonerskim
  • Ilustrowana instrukcja obsługi
  • Drewniany stojak wykonany drewna brzozowego i wiśniowego
  • Drewniany pin wykonany z tego samego drewna
  • 14-stronicowy komiks Junimo autorstwa artysty Chihiro Sakaidy
  • Akt gospodarski podpisany przez burmistrza Pelican Town
  • Ściereczka do wycierania ekranu z wiejskim motywem

 

Stardew Valley Collector's Edition Nintendo Switch

 

 

Każdy kto zdecyduje się złożyć zamówienie przedpremierowe do 15 sierpnia, może liczyć na jeszcze jeden bonus; ręcznie rysowany plakat o formacie 10×16. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem edycji kolekcjonerskiej Stardew Valley na Nintendo Switch, trzeba przeznaczyć na ten cel 69$.

 

Co więcej, wydawca oferuje również zakup specjalnego przewodnika Stardew Valley wykonanego w twardej oprawie, kosztującego dodatkowe 25 dolarów. W szczególności powinni nim zainteresować się osoby, które wcześniej nie miały kontaktu z grą i mogą potrzebować pomocy na początku zabawy w farmera.

 

Zarówno edycja standardowa, jak i kolekcjonerska są dostępne w przedsprzedaży od teraz. Jednak zamówienia będą wysyłane dopiero 6 listopada!

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *