Cuphead Nintendo Switch Main
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Fizyczna wersja Cuphead na Nintendo Switch nadal jest w drodze. Wkrótce mamy dowiedzieć się więcej na ten temat

Cuphead to jedna z najlepszych niezależnych gier dostępnych na Nintendo…

19 czerwca 2022

Cuphead to jedna z najlepszych niezależnych gier dostępnych na Nintendo Switch. Od swojej premiery w 2019 roku gracze cały czas czekają na fizyczną wersję owej gry, która została ogłoszona przez wydawcę. Otrzymaliśmy właśnie aktualizację dotyczącą pudełkowego wydania Cuphead

 

Maja Moldenhauer, dyrektorka w ekipie StudioMDHR, w wywiadzie udzielonemu serwisowi NintendoEverything zapewniła, że fizyczne wydanie Cuphead na Nintendo Switch nadal jest w drodze. Pudełkowa edycja nie została anulowana jak mówiło się w kuluarach co jest świetną wiadomością dla wszystkich fanów „Filiżankogłowych” i nie tylko.

 

Możemy potwierdzić, że planujemy fizyczne wydanie i trzymajcie uszy przy ziemi w nadchodzących miesiącach – będziemy mieli więcej do powiedzenia na ten temat, ale potwierdzam będzie fizyczne wydanie – powiedziała Maja Moldenhauer.

 

Cyfrowa wersja Cuphead zadebiutowała na Nintendo Switch we kwietniu 2019 roku. Jednak już pod koniec czerwca na Switchu zadebiutuje ogłoszone lata temu DLC pt. The Delicious Last Course. Mamy nadzieję, że fizyczna wersja Cuphead zawierać będzie zarówno podstawową wersję gry, jak i nadchodzący dodatek!

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *