GTA TRilogy Switch Physical
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Fizyczne wydanie GTA Trilogy opóźnione! Wersja na Nintendo Switch pojawi się dopiero na początku 2022 roku

Rockstar ogłosił, że fizyczna wersja Grand Theft Auto: The Trilogy…

1 grudnia 2021

Rockstar ogłosił, że fizyczna wersja Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition, która pierwotnie miała ukazać się 7 grudnia, została opóźniona! Kolekcja trzech gier z serii GTA w pudełku zadebiutuje dopiero na początku 2022 roku w wersji na Nintendo Switch.

 

Wydawca ma naprawdę sporo bólów głowy związanych z wprowadzeniem Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition na rynek. Od cyfrowej premiery trylogia GTA spotkała się z niesamowitą, ale zasłużoną krytyką, o której zapewne już nie raz słyszeliście. Pomimo wprowadzenia w zeszłym tygodniu aktualizacji, która naprawia mnóstwo błędów daleko jej jeszcze do ideału. Na domiar złego Rockstar Games dzisiejszego dnia puściło w świat tweeta, w którym informuje o nieoczekiwanym opóźnieniu pakietu gier Grand Theft Auto w fizycznym wydaniu. Oczywiście jak zawsze wersje na Nintendo Switch spotyka największy poślizg…

Fizyczne edycje trylogii GTA na Xbox Series X, Xbox One i PS4 zostaną wydane 17 grudnia, a wersja na Switcha pojawi się dopiero „na początku 2022 roku”. Pierwotnie pudełkowe wydanie Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition miało ukazać się 7 grudnia na wszystkich platformach.

 

Wydawca nie podał do wiadomości powodów opóźnienia trylogii Grand Theft Auto. Nie jest jasne, czy fizyczne wydanie opóźnia się z powodu ograniczeń w dostawach, chęci dopieszczenia gier przed fizycznym wydaniem, czy z jakiegokolwiek innego powodu.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *