NewsRecenzja
NewsArtykuł

Frogun to nowa oldschoolowa platformówka 3D, która zawita na Switchu w 2022 roku

Tęsknisz za erą PS1 i N64? W takim razie zainteresuje…

9 czerwca 2021

Tęsknisz za erą PS1 i N64? W takim razie zainteresuje cię fakt, że niezależny deweloper Molegato ogłosił wypuszczenie na Switcha oraz na inne platformy produkcji, dzięki której wrócisz wspomnieniami do lat 90.

 

W tej produkcji naszym zadaniem jest skakanie, strzelanie, rozwiązywanie łamigłówek i zbieranie monet, a wszystko to przy grafice charakterystycznej dla pierwszej konsoli sony oraz Nintendo 64. Tytuł łącznie ma składać się z pięciu stref (albo z większej ilości, jeśli zdołasz zrealizować specjalne cele), a wszystkie one maja być przepełnione poziomami, sekretami, skarbami oraz przygodami. A to z pewnością jest coś, co Tygryski lubią najbardziej!

 

Niedawno został również uruchomiony Kickstarter w celu zdobycia dodatkowych funduszy, jednak cel 5000 euro został bardzo szybko osiągnięty, zaledwie w ciągu dwóch godzin. Jednak jeśli chcesz wziąć udział w akcji, to nic nie stoi na przeszkodzie. Masz jeszcze na to niecały miesiąc.

 

Poniżej dodatkowy opis gry:

 

Rodzice Renaty to światowej sławy odkrywcy, archeolodzy i wynalazcy, którzy podróżują po całym świecie odkrywając tajemnice przeszłości, zabierając ją ze sobą na wyprawy. Jednak w swojej ostatniej przygodzie postanawiają zostawić ją w obozie bazowym — ruiny Belzebuba są podobno zbyt niebezpieczne!
 
 
 
Czekała całe trzy dni z urażoną dumą, aż zdała sobie sprawę: jeśli jeszcze nie wrócili, to coś musiało się z nimi stać! W pośpiechu chwyta ostatni wynalazek swoich rodziców, żabę, i udaje się do ruin, aby ich uratować i udowodnić, że jest tak samo zdolna jak oni!

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *