NewsRecenzja
NewsArtykuł

Game & Watch: Super Mario Bros. zhakowane przed premierą

Hackowanie konsol nie jest zjawiskiem nowym i nie obyło się…

16 listopada 2020

Hackowanie konsol nie jest zjawiskiem nowym i nie obyło się bez tego zjawiska również w przypadku najnowszego produktu Nintendo, czyli Game & Watch: Super Mario Bros. W tym jednak przypadku do zhackowania urządzenia doszło kilka godzin przed jego oficjalną premierą.

 

YouTuber StackSmashing otrzymał swój egzemplarz już dzień wcześniej, w związku z czym szybko postanowił dobrać się do jego bebechów aby sprawdzić, w jaki sposób dałoby się zmodyfikować urządzenie. Swoje poczynania opublikował między innymi na Twitterze.

 

 

Co jednak daje taka przeróbka? Między innymi instalację oraz uruchamianie innych gier na tym porządnym urządzeniu. Przypomnieć trzeba, że Nintendo jest szczególnym przeciwnikiem takich praktyk, nawet jeśli chodzi o produkcje typu retro. Czas pokaże jak ustosunkuje się do tego gigant z Kioto.


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *