Nintendo Switch Update 9.2.0
PublicystykaRecenzja
PublicystykaArtykuł

Gdzie najtaniej kupić Nintendo Switch oraz Lite? Aktualna cena za konsole

Od premiery w 2017 roku Nintendo Switch wciąż cieszy się…

19 maja 2020

Od premiery w 2017 roku Nintendo Switch wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem graczy. Miał na to także bez wątpienia fakt, że pod koniec ubiegłego roku zaprezentowana została przez Nintendo także i odchudzona wersja Lite w niższej o kilkaset złotych cenie. Sporo osób zapewne zastanawia się nad tym, gdzie najtaniej można kupić konsole. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

 

Miejsca z konsolami w dobrej cenie

 

Wiele osób zadaje sobie pewnie pytanie z gatunku: Nintendo Switch ile kosztuje? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż istnieją mniejsze lub większe rozbieżności w przypadku nowych oraz używanych modeli. W przypadku Nintendo Switch cena uzależniona może być od sezonu, stanu urządzenia, dodatków. Wyszczególniliśmy zatem kilka istotnych miejsc, w których można kupić Nintendo Switch.

 

Media Markt, Media Ekspert

 

Zalety: sklepy oferują wyłącznie nowy oraz oryginalny towar, dzięki któremu otrzymujemy licencję zarówno sklepową jak i producenta. Ponadto można w nich znaleźć często ciekawe zestawy konsol z grami i dodatkami.

 

Wady: z reguły proponują one najwyższe ceny za Nintendo Switch Lite cena czy też podstawową wersję. Na promocje możemy jednak liczyć z okazji świąt, wyprzedaży jak Black Friday, Cyber Monday.

 

Nintendo Switch Ceneo

 

Zalety: Ceneo oferuje wyszukiwarkę cen w wielu sklepach internetowych, przez co zawsze istnieje okazja na znalezienie Switcha w niższej cenie.

 

Wady: Najtańszy Switch na Ceneo wcale nie musi być najtańszym na rynku.

 

Allegro

 

Zalety: Istnieje tu okazja do zakupienia nowego lub używanego Switcha w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki licytacjom klienci mają okazję ustalić całkiem porządną cenę za urządzenia, o ile nie zostaną przelicytowywani przez innych użytkowników. Allegro zapewnia program ochrony kupujących, możliwość zwrotu.

 

Wady: Niestety od czasu do czasu można natrafić na nieuczciwych sprzedawców lub oszustów. Sprzęt najczęściej zobaczymy dopiero po zakupie, może być pozbawiony niektórych elementów.

 

OLX

 

Zalety: Na OLX również można liczyć na niskie ceny. Często istnieje okazja do zobaczenia sprzętu przed zakupem.

 

Minusy: OLX to często wręcz kopalnia oszustów, którzy wystawiają Switcha w niskich cenach licząc na niewiedzę i naiwność kupujących. Należy zatem zakupić sprzęt tylko na miejscu lub za pobraniem.

 

Lombardy

 

Zalety: Można w nich kupić urządzenia w niskich cenach, sprawdzić sprzęt przed zakupem.

 

Wady: Zdarza się, że sprzedają one wadliwe lub kradzione towary. Często urządzenia są w złym stanie wizualnym, bez kilku elementów wyposażenia.

 

Sklepy gamingowe

 

Zalety: Posiadają nowe i używane konsole, z których te drugie są na ogół w co najmniej dobrym stanie technicznym i wizualnym. Zapewniają gwarancję i dobre ceny.

 

Minusy: Ceny mogą być często +10% lub więcej wyższe niż na Allegro.

 

 

Nintendo Switch najlepsze oferty!

 

Kup Nintendo Switch Neon V2:

 

Kup Nintendo Switch Grey V2:

 

Kup Nintendo Switch V2 + Labo:

 

Kup Nintendo Switch Lite Turquoise:

 

Kup Nintendo Switch Lite Yellow:

 

Kup Nintendo Switch Lite Grey:

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *