Super Mario 3D All Stars
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Gdzie najtaniej kupić Super Mario 3D All Stars? Przegląd ofert przedpremierowych

Podczas zeszłotygodniowej prezentacji Super Mario Bros. 35th Anniversary Direct otrzymaliśmy…

7 września 2020

Podczas zeszłotygodniowej prezentacji Super Mario Bros. 35th Anniversary Direct otrzymaliśmy wreszcie potwierdzenie wydania Super Mario 3D All Stars na Nintendo Switch. Kolekcja zawierająca Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy ukaże się już 18 września. Przygotowaliśmy dla was zestawienie aktualnych ofert gdzie i jak najtaniej zakupić ten pakiet. PAMIETAJ kolekcja Super Mario 3D All Stars ukaże się limitowanym nakładem więc warto śpieszyć się ze składaniem zamówień, ponieważ pudełkowa wersja All Stars wyprzedaje się niesamowicie szybko z rodzimych sklepów!

 

X-Kom

Na dzień dzisiejszy zakupić NAJTANIEJ Super Mario 3D All Stars można w sklepie X-kom w kwocie 215 złotych. Najtańsza opcja wysyłkowa to Paczkomat InPost i wynosi to 9,90 zł. Możliwy jest także odbiór osobisty w jednym z punktów rozmieszczonych w każdym większym mieście w Polsce.

 

 

Media Markt

Popularna sieć elektromarketów Media Markt oferuje Super Mario 3D All Stars w cenie 219 złotych. Zamówienie można odebrać premierowo w jednym ze sklepów, bądź skorzystać z opcji wysyłki w cenie 14.99 PLN.

 

 

Grymel

Gamingowy sklep Grymel także posiada jeszcze Super Mario 3D All Stars w swojej ofercie. Zamówienia przedpremierowe można składać w cenie 229 złotych plus doliczając do tego 11,90 za Paczkomat lub 12,90 za przesyłkę kurierską.

 

 

Gamefinity

Super Mario 3D All Stars dostępne jest cały czas także w sklepie Gamefinity. Za 228 złotych możecie tam złożyć pre order z dostawą w cenie 11,90 zł za Paczkomat.

 

 

Perfect Blue

W porównaniu do wcześniejszych ofert, propozycja sklepu Perfect Blue wydaje się nad wyraz wysoka. Super Mario 3D All Stars dostaniemy tu w cenie 248,99 złotych, plus koszty wysyłki. Najtańsza opcja to Paczkomat, dla którego trzeba doliczyć 10,98 zł.

 

 

Allegro

Niezwykle popularny w Polsce serwis Allegro posiada kilka ofert dla  Super Mario 3D All Stars. Ceny dla kolekcji Mario rozpoczynają się od kwoty 229 złotych. Oczywiście posiadając wykupioną subskrypcję Allegro Smart możemy liczyć na darmową przesyłkę!

 

 

Ultima i Konsoleigry

W kilku popularnych polskich sklepach tj. Ultima czy Konsoleigry zamówienia przedpremierowe dla Super Mario 3D All Stars zostały zakończone. Oznacza to, że przewidziany nakład na dany sklep już został wykupiony, co pokazuje jaką popularnością wśród posiadaczy Nintendo Switch cieszy się kolekcja All Stars.

 

Aktualizacja #1

 

Konsoleigry

Super Mario 3D All Stars ponownie dostępny w popularnym sklepie Konsoleigry. Grę można zakupić w kwocie 219,99 zł, a do najtańszej opcji wysyłki (Paczkomat) trzeba doliczyć 10,99 PLN.

 

 

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *