Nintendo Switch OLED zamówienia przedpremierowe
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Gdzie najtaniej złożyć zamówienie na Nintendo Switch OLED ? Przegląd ofert przedpremierowych

Nintendo Switch model OLED to nowa rewizja niezwykle popularnej konsoli…

10 lipca 2021

Nintendo Switch model OLED to nowa rewizja niezwykle popularnej konsoli Nintendo. Odświeżona konsola zaoferuje powiększony ekran wykonany w technologii OLED, ulepszoną stację dokującą oferującą oprócz nowego designu także złącze Ethernet. Producenci chwalą się również zupełnie nową stópką oraz lepszymi głośnikami. Trzecia już wersja Nintendo Switch (nie licząc modelu Lite) trafi w ręce graczy już 8 października. Co ciekawe tego samego dnia swoją premierę będzie miała gra Metroid Dread. Przypadek? Nie sądzę!

 

Wraz z ogłoszeniem przez Nintendo nowego modelu OLED niektóre polskie sklepy oferują możliwość składania zamówień przedpremierowych na najnowszy model konsoli. Zebraliśmy dla was wszystkie oferty w jednym miejscu, abyście mogli zakupić Nintendo Switch model OLED jak NAJTANIEJ!

 

# Aktualizacja 07.09

Konsola Nintendo Switch OLED w białym i niebiesko/czerwonym motywem pojawiła się właśnie w ofertach sklepów Morele oraz Media Expert.

 

 

W chwili pisania tego tekstu za konsolę Nintendo Switch OLED najmniej zapłacicie w sklepie Grymel. Zarówno wersja Biała, jak i Red-Blue kosztuje tam 1629 zł.

 

1639 złotych przyjdzie wam zapłacić za model OLED w sklepie Konsoleigry. Aktualnie zamówienia pre-order można złożyć na wariant z czerwono-niebieskimi kontrolerami. Oferta na kolor White jest niedostępna z uwagi na wyprzedanie stanów. Zamówienie możesz złożyć TUTAJ.WYPRZEDANE 

UWAGA — zamawiając konsolę Nintendo Switch OLED w sklepie Konsoleigry otrzymacie 163 punkty lojalnościowe, które możecie zamienić na rabat w wysokości 15 złotych na kolejne zakupy w tym sklepie!

Kolejnym pułapem cenowym jest 1649 złotych. W tej kwocie konsolę można zakupić w sklepach Ultima, Perfect Blue, Gameover oraz Gamefinity. Zaznaczę, że sklep Perfect Blue posiada w swojej ofercie jedynie wariant Red/Blue. Konsola w kolorze białym została u nich już wyprzedana.

 

W swojej ofercie konsolę Nintendo Switch z ekranem OLED posiada także sklep X-kom. Zamówienia przedpremierowe można tutaj składać w cenie 1659 zł. W przedsprzedaży znajdują się oba warianty kolorystyczne.

 

Oczywiście konsole NS OLED możemy zakupić również na Allegro. Jednak aktualnie są to najmniej opłacalne oferty dotyczące Polskiego rynku. 1689 PLN – tyle przyjdzie nam zapłacić za konsole zarówno w kolorze białym, jak i niebiesko-czerwonym.

 

Jednak zostańmy na chwilę na Allegro, ponieważ na tej platformie zakupowej znajdziemy również „Januszowe” oferty, których radzimy się unikać!  Tylko spójrz na poniższy screen:

 

 

2899 zł za konsolę plus 4 pudełkowe gry Mario oraz najniższej jakości etui i szkło hartowane! Szybko przeliczając, kupując nowe zaprezentowane gry z Mario w tytule musimy zapłacić ok. 850 – 900 zł. Etui i szkło to wydatek rzędu 50 zł. W tym bundle sama konsola to wydatek 1950 – 2000 zł !!! Na allegro znajdziemy więcej takich „ofert”, gdzie cena za konsolę jest zdecydowanie za wysoka!

 

Dotychczas najtańsza oferta na konsole Nintendo Switch OLED pochodziła ze sklepu PowerPlay – 1579 zł. Jednak jak możesz się domyślać, konsole ze sklepu zostały bardzo szybko wykupione.

 

Oczywiście zestawienie ofert przedpremierowych na konsolę Nintendo Switch OLED będzie przez nas systematycznie aktualizowane o zarówno nowe oferty dostępne w polskich sklepach, jak i o te które już nie są dostępne do składania zamówień.

 

Premiera Nintendo Switch model OLED odbędzie się 8 października. A czy Ty już złożyłeś pre-order na swoją konsolę ?

 

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *