Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Genki Covert Dock wielkim hitem na Kickstarter!

Czy kiedykolwiek chciałeś zabrać gdzieś swoją stację dokującą dla Nintendo…

12 sierpnia 2019

Czy kiedykolwiek chciałeś zabrać gdzieś swoją stację dokującą dla Nintendo Switch, ale nie miałeś ochoty pakować tego wszystkiego? Obecnie jedynym sposobem na podłączenie Switcha do telewizora jest oficjalna stacja dokująca, ale nie jest to urządzenie, które chcesz zabrać ze sobą w podróż.

 

Firma Genki sądzi, że znalazła rozwiązanie i wprowadza na rynek Covert Dock, który zawiera ładowarkę do samej konsoli, porty USB 3.1 i HDMI do podłączenia do zewnętrznego monitora w jednym. Akcesoria zostały „odchudzone” dzięki zastosowaniu technologii GaN. Całość według Human Things jest 10 razy mniejszy niż standardowa stacja dokująca dla Nintendo Switch.

 

 

Pomysł bardzo spodobał się graczom, którzy w ciągu ostatnich kilku dni zdecydowali się wesprzeć kampanię Genki Covert Dock Kickstarter, która rozpoczęła się 4 dni temu od minimalnego celu zbiórki funduszy na poziomie 44 658 euro. Cel został przekroczony w zaledwie 40 minut… W momencie, gdy informujemy o tym sprzęcie, kampania Kickstarter Docku Genki Covert osiągnęła aż 676,562 euro. Jest to naprawdę niesamowity wynik, który tylko utwierdza w przekonaniu, że Nintendo Switch potrzebuje takiego urządzenia!

 

Stworzyć alternatywną opcję dla docku dla Switcha próbowało już kilku producentów, ze słabymi jak dotąd wynikami. Jeśli martwisz się, że Genki Covert Dock potencjalnie może zepsuć twojego Switcha, tak jak urządzenia innych firm, nie powinieneś się martwić. Genki mówi, że starannie opracował akcesorium, aby upewnić się, że jest w pełni kompatybilne z Nintendo Switch i nie spowoduje jego spalenia ani żadnej awarii. Covert Dock został opracowany z osobami, które stworzyły oficjalny zasilacz sieciowy, który znajduje się w opakowaniu ze Switchem.

 

Kampania Kickstarter dla Genki Covert Dock potrwa jeszcze 32 dni. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego sprzętu, to musisz się liczyć z wydatkiem 59 $, bądź 69 $ za pakiet obejmujący również zestaw adapterów z różnych części świata.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *