NewsRecenzja
NewsArtykuł

Ghostrunner z datą premiery. Port na Nintendo Switch ukaże się 10 listopada!

Ghostrunner na Nintendo Switch planowo miał ukazać się 27 października….

4 listopada 2020

Ghostrunner na Nintendo Switch planowo miał ukazać się 27 października. Jednak z przyczyn technicznych gra została opóźniona na listopad. Dzisiaj już wiemy, że wyczekiwana cyberpunkowa gra akcji zawita na naszych konsolach już 10 listopada!

 

Ghostrunner ukaże się dwa tygodnie po premierze na innych platformach. Wydłużony okres przenoszenia gry na Switcha pomógł twórcom na dopracowanie produkcji, dzięki czemu gracze otrzymają jak najlepsze doświadczenie z rozgrywki.

 

Nie było łatwo dostosować do mobilnej konsoli gry stworzonej z myślą o najnowszej generacji kart graficznych. Cieszymy się jednak, że to się udało i że możemy zapewnić użytkownikom Nintendo Switch możliwość zanurzenia się w naszym cyberpunkowym świecie. Wierzymy, że fani tej platformy chętnie wcielą się w postać wojownika z kataną w dłoni i powiększą już bardzo liczne grono społeczności Ghostrunnera – powiedział  Piotr Zygadlo – CEO – All in! Games

 

Ghostrunner spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony fanów, jak i recenzentów. Najnowsza gra polskiego studia One More Level może pochwalić się oceną 82/10 w serwisie Metacritic dla wersji na komputery PC. Gorąco liczymy na to, że wersja na Nintendo Switch będzie mogła pochwalić się podobnym wynikiem.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *