Gods & Monsters Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Gods & Monsters – nowe IP od Ubisoft szykowane przez twórców Assassin’s Creed

Ubisoft swoją konferencje podczas E3 zakończyło z przytupem! Ich zupełnie…

11 czerwca 2019

Ubisoft swoją konferencje podczas E3 zakończyło z przytupem! Ich zupełnie nowa produkcja Gods & Monsters za którą odpowiadają twórcy Assassin’s Creed Odyssey na pierwszy rzut oka mocno przypomina… The Legend Of Zelda: Breath of the Wild!

 

Gods & Monsters to gra przygodowa typu open-world której akcja toczyć się będzie w czasach greckiej mitologii. Za tę malowniczą produkcję odpowiada kanadyjski oddział Ubisoft Quebec. W tytuł ten zagramy 25 lutego 2020, co zostało potwierdzone podczas prezentacji. Gra ukaże się na Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PC oraz nowej platformie Google Stadia.

 

W Gods & Monsters wcielisz się w postać zapomnianego herosa Phoenix. Musi on pomóc Bogom w odzyskaniu Wyspy Błogosławionych z rąk Typhona – najgroźniejszego ze wszystkich greckich potworów. Aby tego dokonać będziesz musiał pokonać jego armię składająca się z mitycznych bestii. W tej grze z otwartym światem czekać na ciebie będą dziesiątki zagadek do rozwiązania, setki zadań do wykonania oraz tysiące potworów do zabicia. Oprócz poleganiu na własnych silach podczas przygody musisz szukać pomocy również u bogów i ich boskich mocach. Wszystko po to by zejść do podziemi i wyzwolić te mityczna krainę z rak najgroźniejszej z bestii Typhona.

 

Oto, co starszy producent Marc-Alexis Côté z Ubosoft Quebec miał do powiedzenia na temat tego projektu:

 

W ciągu ostatnich 10 lat miałem szansę stać się częścią niesamowitego zespołu, który pchnął limity przy Assassin’s Creed tak aby badać okresy historyczne z wyjątkowej perspektywy, ale nasza wyobraźnia zawsze była związana z rzeczywistością książek historycznych. Dzięki naszej pracy nad Assassin’s Creed Odyssey w ciągu ostatnich czterech lat nasze umysły zwróciły uwagę na inny aspekt naszej historii – mitologię. Dzisiaj, dzięki Gods & Monsters, opowieści, które wszyscy tak kochamy i znamy tak dobrze, stają się rzeczywistością, którą należy zbadać jak nigdy przedtem.

 

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *