NewsRecenzja
NewsArtykuł

Gods Will Fall to nowy RPG akcji, który pojawi się na Switchu już w styczniu!

Jeśli brakuje wam gier RPG na Nintendo Switch, to Clever…

25 listopada 2020

Jeśli brakuje wam gier RPG na Nintendo Switch, to Clever Beans śpieszy na ratunek. Ich najnowsze dzieło Gods Will Fall zadebiutuje 29 stycznia 2021 roku. Jest to RPG Akcji z widokiem izometrycznym. Już na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że mamy do czynienia z grą inspirującą się grami z serii Diablo. Gra jest osadzona w bezlitosnym, mrocznym świecie fantasy. Opis gry najlepiej odda klimat tej produkcji.

 

Jesteś ostatnią nadzieją ludzkości. Okropne panowanie bogów nad ludzkością trwało od tysiącleci. Zorientowani na okrucieństwo i cierpienie domagają się, by śmiertelnicy służyli im ze ślepym uwielbieniem. Oczekują od każdego mężczyzny, kobiety i dziecka złożenia przysięgi wierności. Na tych, którzy nie podporządkują się woli bogów, czeka powolna i bezlitosna śmierć. Przeżyj brutalne próby odważnej bandy wojowników w ich desperackiej akcji, która ma zerwać bezduszny uścisk bogów na ludzkości. Każdy mężczyzna i kobieta, którzy potrafią trzymać ostrze, po zbyt długim znoszeniu brutalności panowania bogów, zostaną wezwani do utworzenia klanu ośmiu celtyckich ocalałych i powstania, aby stawić czoła legionom przerażających bestii i sług, które mieszkają w każdym z piekielnych królestw bogów. Z każdą podjętą decyzją wyłania się osobista opowieść. Odnieś sukces i zobacz, jak rodzą się legendy. Upadnij i zobacz, jak życie obraca się w pył.

 

Czym poza settingiem będzie wyróżniać się Gods Will Fall?

Kultowi bogowie i królestwa – odkryj mroczne sekrety każdego starożytnego boga, zapuszczając się do ich wyszukanych i niebezpiecznych kryjówek. Walcząc ze sługami, którzy nie powstrzymają się przed niczym, by bronić swoich bóstw, każda lokalizacja będzie bardziej zabójcza niż poprzednia.

Klan celtyckich wojowników – z ośmioma różnymi wojownikami, z których każdy jest wyposażony we własny, ekskluzywny rodzaj broni, wybierz mądrze następnego bohatera. Sukces daje satysfakcję i nagradza unikalnymi umiejętnościami, broniami i przedmiotami, ale porażka spowoduje, że pretendent zostanie uwięziony i zawyje o zbawienie.

Nawiguj po świecie dwoistości – podziwiaj uspokajające widoki, odkrywając oszałamiające i bujne tereny Overworld. Ale za każdym starożytnym wejściem znajduje się królestwo boga. Pełen plugawych stworzeń, prześladujących świat zbudowany z ludzkiego cierpienia. Każda ścieżka, którą stąpasz i każde otwierane drzwi będą inne od poprzednich, dzięki czemu za każdym razem rozwija się zupełnie nowa opowieść.

Lekcja brutalności – z łatwym do nauczenia się, ale trudnym do opanowania stylem walki „pick up and play”, czeka na wszystkich ogromne wyzwanie. Wzmocnij swojego wojownika, wchodząc do walki i opanowując wewnętrznego berserkera.

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *