Goldeneye 007 Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Goldeneye 007 zawita na Nintendo Switch jeszcze w tym tygodniu!

Nintendo ogłosiło, że GoldenEye 007 zostanie wydany na konsole Nintendo…

25 stycznia 2023

Nintendo ogłosiło, że GoldenEye 007 zostanie wydany na konsole Nintendo Switch w tym tygodniu. Oczekiwana przez graczy na całym świecie gra trafi do biblioteki N64 w ramach abonamentu Nintendo Switch Online + Expansion Pack dokładnie 27 stycznia.

 

 

Goldeneye 007 na Switchu został potwierdzony podczas wrześniowej prezentacji Nintendo Direct. Jeden z najlepiej sprzedających się tytułów N64 i gra, która od pokoleń definiowała strzelanki konsolowe otrzymała wreszcie oficjalną datę premiery. GoldenEye 007 pierwotnie ukazało się na Nintendo 64 w 1997 roku i było oparte na filmie z 1995 roku, w którym wystąpił Pierce Brosnan i nasza rodzima aktorka Izabella Scorupco.

 

Zaktualizowana wersja hitu otrzyma na Nintendo Switch dostęp do kampanii i, co ważniejsze, trybowi wieloosobowemu na podzielonym ekranie. Oprócz tego właściciele Switcha otrzymają także możliwość rozgrywania potyczek multiplayer online. Jest to ekskluzywna funkcja dla konsoli Nintendo. Posiadacze Xboxów nie będą mieli do niej dostępu.

 

Gracze od wielu lat prosili o port klasycznej strzelanki pierwszoosobowej, jaką niewątpliwie jest Goldeneye 007, ale główną przeszkodą okazały się kwestie prawne. Prawa do Bonda posiadało wielu licencjobiorców, którzy dopiero niedawno doszli do wspólnego porozumienia. Dzięki temu już najbliższy piątek będziemy mogli wejść do świata szpiegostwa i tajnych misji.

 

Dostęp do Goldeneye 007 stworzonego przez studio Rare otrzymają aktywni posiadacze subskrypcji Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *