GoldenEye Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

GoldenEye, kolekcja Mario Party oraz inne gry z N64 trafią do usługi Nintendo Switch Online

Podczas niedawno zakończonej prezentacji Nintendo Direct otrzymaliśmy potwierdzenie kolejnych gier…

13 września 2022

Podczas niedawno zakończonej prezentacji Nintendo Direct otrzymaliśmy potwierdzenie kolejnych gier z konsoli Nintendo 64, które w przyszłości trafią do Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Wśród zapowiedzianych gier jest kultowe i oczekiwane GoldenEye, czyli wielki hit z N64!

 

 

Kolekcja gier z Nintendo 64 jest już naprawdę rozbudowana, a pomimo tego Nintendo nadal ma w planach wspierać ten pakiet abonamentu o kolejne gry. Głównym daniem niewątpliwie jest GoldenEye, czyli kultowa strzelanina z 1997 roku będzie zawierała poprawione tekstury, podbitą rozdzielczość HD i płynniejszą liczbę klatek na sekundę. W grze zawarty będzie również tryb online dla wielu graczy. Data premiery nie została ogłoszona, jednak ma ona nastąpić „wkrótce”.

 

GoldenEye to jednak niejedyna gra, która w niedalekiej przyszłości ma trafić do NSO + Expansion Pack. Mario Party, Mario Part 2 i PilotWings 64 zostaną dodane do usługi w 2022 roku. W 2023 roku do kolekcji dołączą Mario Party 3, Pokemon Stadium, Pokemon Stadium 2, 1080 Snowboarding i Excitebike 64.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *