Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

GTA: The Trilogy Definitive Edition to prawie najniżej oceniany tytuł na Nintendo Switch w historii Metacritic!

Od premiery Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive…

15 listopada 2021

Od premiery Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition minęły dopiero 4 dni, jednak w tym krótkim czasie tak wyczekiwana kolekcja stała się jedną z najniżej ocenianych gier w historii Metacritic na Nintendo Switch! Trylogia została zbombardowana recenzjami ze strony graczy, którzy wytykają Rockstar Games ogromną liczbę błędów, niską rozdzielczość, rozmazaną grafikę oraz wiele innych problemów. 

 

 

Metacritic od wielu lat jest liderem w branży gamingowej w zakresie agregowania ocen zarówno krytyków, jak i graczy. A Ci ostatni nie mają złudzeń — GTA: The Trilogy — The Definitive Edition nigdy nie powinno ukazać się na rynku w takiej formie, w jakiej została wydana. Zremasterowana trylogia GTA stała się tym samym jedną z najgorzej ocenianych gier w historii wszystkich tytułów wydanych na Nintendo Switch. Na chwilę obecną kolekcja może „pochwalić się” niesamowicie niską oceną 0,5/10 na 408 recenzji. Oczywiście GTA III, Vice City oraz San Andreas cały czas są bombardowana kolejnymi opiniami ze strony niezadowolonych graczy, którzy wylewają swoja złość na twórców, jak i wydawcę.

 

Inne platformy, na których ukazało się GTA: The Trilogy, również odnotowały podobnie niskie wyniki:

  • Playstation 5 – 0,9/10
  • Playstation 4 – 0,7/10
  • Xbox Series X – 0,5/10
  • PC – 0,5/10

 

Wydanie trylogii GTA wywołało w Rockstar Games naprawdę sporo chaosu, z którą równać może się chyba tylko zeszłoroczna premiera Cyberpunk 2077. Obie gry ucierpiały z powodu niewiarygodnych błędów przy premierze, które spotkały się z podobnymi reakcjami fanów. A oni nie pozostawiają na Rockstar suchej nitki domagając się nawet zwrotów pieniędzy z powodu wszystkich napotkanych problemów w GTA: The Trilogy — The Definitive Edition.

 

Rockastar ogłosił już, że w firmie pracują już nad aktualizacjami, które mają jak najszybciej naprawić wszystkie zgłaszane problemy. Jednak trudno będzie im podnieść się wizerunkowo po aferze związanej z wydaniem GTA: The Trilogy w takiej formie, w jakiej ją otrzymaliśmy.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *