GTA Remastered Trilogy Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition na Switchu nie znajdzie się w całości na kartridżu

Rockstar niedawno zapowiedział GTA: The Trilogy – The Definitive Edition,…

26 października 2021

Rockstar niedawno zapowiedział GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, które pojawi się również na Switchu. Na ten moment nie wiemy jak kolekcja będzie prezentować się na hybrydowej konsoli Nintendo, gdyż wydawca skąpi informacji związanych z tym tematem.

 

Ze źródła postronnego (sieć sklepów Target) możemy dowiedzieć się, że trylogia Grand Theft Auto będzie potrzebowała połączenia z Internetem w celu pobrania plików potrzebnych do gry. Switchowa wersja ma ważyć podejrzanie mało, czyli 25 GB (dla porównania wersja PC-towa – 45GB), więc w całości mogłaby zostać upchnięta na większy kartridż, tak jak Wiedźmin 3. Może to być zawód dla entuzjastów fizycznych odsłon gier patrząc na cenę tego remastera – ok. 250 zł.

 

 

W skład GTA: The Trilogy – The Definitive Edition wchodzą: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas. We wszystkich gra ma pojawić się ulepszona grafika oraz udoskonalone sterowanie na modłę GTA V. Dodatkowo wersja na konsoli Nintendo będzie wspierać celowanie za pomocą żyroskopów oraz obsługę kontrolerów ruchowych. Wpleciona również zostanie obsługa ekranu dotykowego.

 

Cyfrowa premiera została zaplanowana na 11 listopada, natomiast fizyczna wersja trafi do sprzedaży 7 grudnia.

 

 


Redaktor

Łukasz Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *