Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Hellblade: Senua’s Sacrifice – poznaliśmu datę premiery oraz cenę

O przeniesieniu Hellblade: Senua’s Sacrifice na Nintendo Switch dowiedzieliśmy się…

2 kwietnia 2019

O przeniesieniu Hellblade: Senua’s Sacrifice na Nintendo Switch dowiedzieliśmy się podczas ostatniego Directa. Produkcja od studia Ninja Theory otrzymała dzisiaj oficjalną datę premiery oraz cenę jaką przyjdzie nam za nią zapłacić.

 

Hellblade: Senua’s Sacrifice dostępne będzie do zakupu już od 11 kwietnia. Podczas zapowiedzi na Nintendo Direct przewidywana data premiery wskazywała na maj, także jest to niewątpliwie miła niespodzianka.

Wielokrotnie nagradzana produkcja Ninja Theory została wyceniona na kwotę 120 złotych i dostępna będzie jak na razie tylko w cyfrowej wersji. Gra wymagać będzie 18.2 GB wolnej pamięci na waszej konsoli. W grze dostępne będą następujące języki: angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, holenderski, włoski, portugalski, koreański, japoński oraz chiński. Jak widać, język polski nie został udostępniony co może mocno dziwić gdyż znalazł się on w wersjach na inne platformy.

 

Hellblade na Nintendo Switch nie będzie niczym odbiegać od wersji z PS4, Xbox One czy PC. Gra nie będzie zawierać również niczego nowego w porównaniu do wcześniejszych wariantów. Jedyną nowością będzie wprowadzenie obsługi sterowania ruchem które oferują Joy-Cony.

 

Jesteście zainteresowani poznaniem tej niezwykłej historii Senuy która wyrusza odbić duszę ukochanego z rąk piekielnych mocy? Czekamy na wasze komentarze!

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *