NewsRecenzja
NewsArtykuł

Hori wyda specjalną matę do Ring Fit Adventure

Biorąc pod uwagę obecną sytuację na całym świecie, ćwiczenia w…

8 kwietnia 2021

Biorąc pod uwagę obecną sytuację na całym świecie, ćwiczenia w domu stały się ważniejsze niż kiedykolwiek. Producenci chcą więc wyjść naprzeciw naszym potrzebom. Producent urządzeń peryferyjnych Hori wypuszcza specjalną wyściełaną matę do tytułu Ring Fit Adventure na Nintendo Switch.

 

Produkt ten przypomina standardową matę do jogi. Po złożeniu na pół dodatkowa wyściółka maty ułatwia wykonywanie niektórych ćwiczeń. Konstrukcja jego powierzchni sprawia, że ​​również się nie ślizga.

 

Wymiary tej maty to 610 mm x 1800 mm i grubość 4 mm po rozłożeniu i 8 mm po złożeniu.

 

Ta specjalna mata do ćwiczeń Ring Fit Adventure trafi do sprzedaży w Japonii 2 lipca tego roku i kosztuje 6470 jenów (około 57 USD / 41 GBP), zgodnie z ofertą Amazon.

 

Nie ma jeszcze informacji na temat udostępnienia tej maty poza tym regionem, ale miejmy nadzieję, że sytuacja ta ulegnie zmianie. Byłbyś zainteresowany matą Ring Fit Adventure? Daj znać w komentarzu.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *