NewsRecenzja
NewsArtykuł

HORI wyda licencjonowaną kierownicę dla Switcha

HORI to jeden z głównych producentów akcesoriów do konsol Nintendo….

25 września 2019

HORI to jeden z głównych producentów akcesoriów do konsol Nintendo. Tym razem postanowili zaskoczyć nas czymś, co na pierwszy rzut oka nie za bardzo pasuje do konsol Nintendo. Chodzi o licencjonowaną kierownicę sygnowaną logiem Mario Kart. Sprzęt wyjdzie w dwóch wersjach, standardowej oraz w edycji DX, która będzie droższa, będzie posiadała bardziej profesjonalny wygląd, a w zestawie będzie miała przyssawki oraz zaciski, które pozwolą na odpowiednie przymocowanie sprzętu do powierzchni.

 

Sprzęt ma działać ze Switchem oraz komputerami osobistymi. Na kierownicy mają znaleźć się wszystkie klawisze z klasycznych kontrolerów. Gracze będą mogli swobodnie przypisać ich działanie. Do zestawu dołączane są również dwa pedały. Chociaż akcesorium zostało stworzone głównie do gry na telewizorze, to HORI informuje, że ich sprzęt będzie działał niezależnie od trybu w jakim gramy.

 

Na razie znamy tylko ceny z rynku japońskiego, za standardową edycję Japończycy zapłacą 6.980 yenów (około 260 złotych), a za edycję DX 13.980 yenów (około 520 złotych).

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *