Carrion Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Horror Carrion zawita na konsolę Nintendo Switch jeszcze w lipcu

Podczas sobotniego Devolver Direct otrzymaliśmy potwierdzenie gry Carrion na Nintendo…

13 lipca 2020

Podczas sobotniego Devolver Direct otrzymaliśmy potwierdzenie gry Carrion na Nintendo Switch. Ten „Reverse Horror” jak określają go twórcy trafi na konsolę Nintendo już 23 lipca. Jednak najciekawszym faktem jest to, że tę grę zapowiedziała tytułowa poczwara oraz… Phil Spencer, szef marki Xbox podczas transmisji live.

 

 

CARRION to odwrócony horror, w którym wcielasz się w rolę amorficznego stworzenia nieznanego pochodzenia. Prześladuj i konsumuj tych, którzy cię uwięzili, aby szerzyć strach i panikę w całym obiekcie. Rozwijaj się i ewoluuj, gdy zburzysz to więzienie i zdobędziesz coraz więcej niszczycielskich umiejętności na drodze do zemsty.

 

Gra Carrion stworzona przez Phobia Game Studio jest oparta na gatunku Metroidvania, w której wcielasz się w rolę stale rosnącego monstrum nastawionego na konsumowanie ludzi. Potwór wraz z zajadaniem kolejnych fal rodzaju ludzkiego będzie rosnąć i ewoluować co odblokuje kolejne umiejętności.

 

Ten przedziwny horror będzie dostępny do zakupu na Nintendo Switch poprzez sklep eShop. Planowane jest również fizyczne wydawnictwo za które odpowiadać będzie Special Reserve Games.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *