NewsRecenzja
NewsArtykuł

Hyrule Warriors: Age of Calamity przekroczyło 4 miliony sprzedanych egzemplarzy

Koei Tecmo ogłosiło, że wydane w listopadzie 2020 roku Hyrule…

5 stycznia 2022

Koei Tecmo ogłosiło, że wydane w listopadzie 2020 roku Hyrule Warriors: Age of Calamity sprzedało się na całym świecie w ponad 4 milionach egzemplarzy od czasu premiery. Ogromne zainteresowanie tym ex’em na Nintendo Switch sprawiło, że połączenie świata The Legend of Zelda: Breath of the Wild z Musou jest jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii tego gatunku.

 

 

Hyrule Warriors: Age Of Calamity sprzedało ponad 4 miliony egzemplarzy na całym świecie licząc sprzedaż fizyczną oraz cyfrową. Jest to wzrost o 300 tysięcy od ostatniego raportu o sprzedaży od Koei Tecmo z kwietnia ubiegłego roku, kiedy to ogłoszono, że gra trafiła w ręce 3,7 milionów graczy. Warto dodać, że Age of Calamity po dobrym przyjęciu otrzymało aż dwa rozbudowane DLC, które w mniejszym lub większym stopniu przyczyniły się do ogromnego zainteresowania tym tytułem.

 

Współpraca na linii Nintendo — Koei Tecmo przekłada się na naprawdę bardzo dobre ekskluzywne gry, które trafiają na Switcha. Fire Emblem: Three Houses,  Fire Emblem Warriors, Marvel Ultimate Alliance, Hyrule Warriors: Definitive Edition, czy właśnie Age Of Calamity są tego świetnymi przykładami. Mamy ogromną nadzieję, że na kolejne wspólne projekty nie będziemy musieli długo czekać!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *