Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Hyrule Warriors: Age of Calamity wyciekło do sieci na kilka dni przed premierą

To już powoli staje się tradycją. Nintendo ponownie nie udało…

18 listopada 2020

To już powoli staje się tradycją. Nintendo ponownie nie udało się dochować wycieku swojej najnowszej gry przed premierą. Tak, Hyrule Warriors: Age of Calamity lata już po pirackich serwerach, na kilka dni przed oficjalnym wydaniem. Podobna sytuacja miała ostatnio miejsce przed premierą Paper Mario: The Origami King, Pokemon Sword i Shield, czy Luigi’s Mansion 3. Jeśli chcesz uniknąć jakichkolwiek spoilerów z gry, to radzimy unikać wyszukiwanie czegokolwiek związanego z Hyrule Warriors!

 

Media społecznościowe oraz platformy video zalały szczegółowe informacje odnośnie grywalnych postaci, broni, wrogach i bossach oraz tysiące innych szczegółów. Oczywiście można natknąć się również na sporo leaków odnośnie fabuły. Jeśli ktoś się odrobinę postara, to w internecie bez problemu można nawet znaleźć wszystkie przerywniki filmowe, jak i całe gameplaye pochodzące z gry.

 

My oczywiście zachowamy embargo do piątkowej premiery i nie będziemy publikować jakichkolwiek szczegółów z Hyrule Warriors: Age of Calamity, jak i źródeł to owych materiałów. Na zakończenie powiemy tylko tyle, że HW: Age of Calamity zapewni nam fascynującą rozgrywkę na długie godziny!

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *