Immortals: Fenyx Rising
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Immortals: Fenyx Rising ocenione na Tajwanie. Gods & Monsters od Ubisoft otrzymało nowy tytuł

Gods & Monsters zostało po raz pierwszy zaprezentowane w czerwcu…

31 sierpnia 2020

Gods & Monsters zostało po raz pierwszy zaprezentowane w czerwcu 2019 roku podczas targów E3. Gra od Ubisoft rozgrywką przypominająca The Legend of Zelda: Breath of the Wild, która jest  mocno zainspirowana grecką mitologią miała zostać pierwotnie wydana w lutym tego roku. Projekt ten został jednak przełożony na bliżej nieokreślony termin, w międzyczasie demo gry wyciekło na Google Stadia, a Ubisoft potwierdziło, że Gods & Monsters zmieniło się tak bardzo w trakcie procesu deweloperskiego, że trzeba będzie go ponownie ogłosić – tym razem pod zupełnie inną nazwą.

 

Wygląda na to, że Gods & Monsters może być bardzo blisko swojej premiery, ponieważ gra zatytułowana Immortals: Fenyx Rising została właśnie oceniona na Tajwanie dla Nintendo Switch i konkurencyjnych platformy. Główny bohater Gods & Monsters nazywa się Fenyx, co sugeruje, że tytuł gry mógł zostać zmieniony przez Ubisoft (które oczywiście jest wydawcą) właśnie na Immortals: Fenyx Rising.

 

Immortals Fenyx Rising Taiwan

 

Wydaje się, że podczas zbliżającej się prezentacji Ubisoft Forward wstępnie ustalonej na wrzesień możemy otrzymać oficjalną, ponowną zapowiedź Gods & Monsters, pod nowym tytułem – Immortals: Fenyx Rising. Co ciekawe, ostatnie doniesienia sugerują, że Ubisoft wkrótce zapowie nowy remake Prince of Persia, co dało by kolejną produkcję, która powinna zostać oficjalnie zaprezentowana podczas drugiej edycji Ubisoft Forward.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *